KADIN
Giriş Tarihi : 20-12-2013 16:38   Güncelleme : 20-12-2013 16:38

Birecik Belediyesi Taziye Evi Açılışı Yapıldı

Birecik belediyesi nurhutlu hacı Mustafa ve Ekrem çelik taziye evi açılışı yapıldı

Birecik Belediyesi Taziye Evi Açılışı Yapıldı

ABDULLAH YİĞİT –ŞANLIURFA

Şanlıurfa nın Birecik ilçesinin saha mahallesinde yapılan Birecik belediyesi Nurhutlu Hacı Mustafa ve Ekrem Çelik taziye evi açılışı yapıldı.

  Açılışa Birecik Belediye başkanı Mehmet Faruk Pınarbaşı. Birecik Müftü vekili Hamit Aslan Hayırsever İş adamı Abdullah Çelik, Birecik Belediye Başkan vekili Kadir Çopur ve çok sayıda belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları mahalle sakinleri katıldı.

Açılış için dua eden Birecik Müftü Vekili Hamit Aslan i se Birecik ilçemize hayırlı uğurlu olsun taziye evlerin olması çok güzel dedi dua okuması ile başladı.

Birecik Belediye Başkanı Mehmet Faruk Pınarbaşı ise biz geldiğimiz günden itibaren her mahalleye bir taziye evi projesi ile devam eden çalışmamız. Bu gün ise bu taziye evini hayırsever Abdullah çelik ile beraber yaptık. Bu da hayırsever insanlarımızın ne kadar Birecik te olduğunu ifade etmekte olduğunu bizde Birecik belediyesi olarak her zaman şehir merkezi ve yeni katılan köy muhtarlıklarımıza da taziye evi yapmaya devam edeceğiz dedi saha mahallemize hayırlı uğurlu olsun dedi. Tam donanımlı bir taziye evi inşa ettik.

Hayırsever İş adamı Abdullah Çelik ise Biz Birecik Belediyesi ile ortak olarak rahmetli babam nurhutlu hacı Mustafa ve abım Ekrem çelik adına taziye evini yaptık. Bu gün açılış törenindeyim kendi doğduğum saha mahallesinde yaptığımız taziye evi mahallemize hayırlı uğurlu olsun dedi.