KADIN
Giriş Tarihi : 31-12-2013 16:15   Güncelleme : 31-12-2013 16:15

Yeni Yılınız Barış Ve Kardeşlik Yılı Olsun

URFADABUGUN.COM Ailesi olarak, bir yılı daha geride bırakırken ülkemiz ve Şanlıurfa adına daha güzel gelişmelerle geçmesini ümit ediyor, 2014 yılını karşılamanın mutluluğunu yaşadıklarını, yeni yılın tüm insanlığa barış, huzur ve ekonomik refah getirmesini diliyoruz.

Yeni Yılınız Barış Ve Kardeşlik Yılı Olsun

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

Türkiye’nin, bu koşullar altında yeni yılda en büyük temennimiz, ülkemizde siyasi, ekonomik ve çözüm sürecinin sekteye uğratılmadan devam etmesidir.

 

Dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girmeyi hedefleyen Türkiye'nin yapısal reformları, siyasi ve İnsan hakları reformlarını hızla tamamlaması gerekiyor. Türkiye'nin uzun dönemde hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyüyebilmesi için; çözüm sürecinin hızla tamamlanması, 2014 yılında siyasi ve ekonomik alanda hız kesmeden reformlarının devam etmesi orta doğu barışına katkı sunması gerektiğini,

 

 

 

 

Ulusal ve uluslararası hedefleri olan çağdaş muasır bir medeniyete ulaşmak için önce yurt içi barışı ve sonra yurt dışı barışı sağlamak için ‘’Yurtta sulh ve Cihanda sulh’’u heyecanla ve azimle çalışmaya devam etmeli. Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşmasının önünde görülen bu engellerin kaldırılmasını sağlamasını temenni ediyoruz."