Mübarek Kurban Bayramı’nı büyük bir sevinç ve coşkuyla karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek günlerde, sevginin, kardeşliğin ve paylaşmanın en güzel örneklerini sergiliyoruz. Kurban Bayramı, yardımlaşma ve dayanışmanın zirveye çıktığı, ihtiyaç sahiplerinin yüzlerinin güldüğü, kalplerin bir araya geldiği özel bir dönemdir.

 

Bu anlamlı bayramda, millet olarak birlik ve beraberlik içinde olmanın önemini bir kez daha vurgulamak istiyoruz. Bayram vesilesiyle kestiğimiz kurbanların, hem maddi hem de manevi anlamda bereket getirmesini, huzur ve barış içinde bir bayram geçirmemizi temenni ediyoruz.

 

Gençlik ve Spor Konfederasyonu olarak, gençlerimizin bu bayramın ruhunu en iyi şekilde idrak etmelerini ve geleceğe umutla bakmalarını sağlamak en büyük hedeflerimizden biridir. Bu bayramın, gençlerimiz başta olmak üzere, tüm toplumumuz için barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyoruz.

 

Tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyor, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmelerini diliyoruz.

 

Saygılarımızla,

 

Murat Uygur 

Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı