KADIN
Giriş Tarihi : 02-01-2014 09:29   Güncelleme : 02-01-2014 09:29

Yenice mahallesine süz verdiler yapmadılar

Şanlıurfa’nın Yenice Mahallesi’nde alt yapının olmayışı mahalleyi perişan durumda bırakıyor.

Yenice mahallesine süz verdiler yapmadılar

Şanlıurfa’nın Yenice Mahallesi sakinleri alt yapının olmayışından dolayı koku ile mücadele ederken, çöplerinde bir yılı aşkındır kaldırılmaması, mahalle sakinlerini perişan durumda bırakıyor.

 Hiçbir hizmetin gitmediği Yenice Mahallesi’nde su sıkıntısı ise mahalle sakinlerini zor durumda bırakıyor. Sıkıntılarını dile getiren Mahalle sakinleri, “Şanlıurfa’nın en güzel yerleşimlerinden biri olan Yenice Mahallesi fakat, sizinde gördüğünüz, alt yapının olmayışı mahalleyi koku içerisinde bırakıyor.

 

Yaklaşık 1 yılı aşkındır çöp arabası mahallemize uğramıyor. Kokudan ve sivrisineklerden geceleri rahat bir şekilde uyuyamıyoruz. Su sıkıntımız zaten çözülmüyor. Yıllardan beridir su sıkıntısını yaşıyoruz.

 

Şanlıurfa’nın çeşitli mahallelerinde alt yapısından tutun çocuk parkına kadar her şey mevcut. Neden Yenice mahallesine hiçbir şekilde hizmet gelmiyor. Bizler insan değimliyiz?

 

Yenice Mahallesi sakinleri olarak bizlerde insanca yaşamak istiyoruz. Yetkililerimizin buraya gelip ne halde olduğumuzu görmelerini istiyoruz. Sayın Valimizden Belediye Başkanımızdan Yenice Mahallesi’ne hizmet getirmelerini istiyoruz” dediler.