KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 07-01-2014 19:22   Güncelleme : 07-01-2014 19:22

Borç-alacak kavgası: 1 Yaralı

Şanlıurfa’nın Eyyubiye İlçesi'nde iddiaya göre aralarında alacak verecek olan şahıslar arasında çıkan kavgada 1 kişi darp edilerek yaralandı.

Borç-alacak kavgası: 1 Yaralı

Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa’nın Eyyubiye  ilçesi Muradiye mahallesi Çamlık yanında iddiaya göre Mustafa A..,Halil A.,Hamza A.,ile Mehmet Ali P.arasında meydana gelen olayda Mehmet Ali P.yaralandı.

 İddiaya göre,Mehmet Ali P. Tefecilik işi yapan Hasan,Hamza,Mustafa ve Halil A.,kardeşlerden yüklü miktarda borç para aldı.Borcunu ödeyemeyen Mehmet Ali P.,ile Mustafa A.,Halil A.,Hamza alacak verecek meselesi yüzünden aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle alacaklı olan kardeşler Hasan A.,Mustafa A.,Hamza A.,Halil A.,kardeşler Mehmet Ali P.'yı darp etti.

 

İddiaya göre,Mehmet Ali P. Tefeci olduğu iddia edilen Mustafa A.,Hasan A.,Hamza A.,Halil A.’tarafından tehdit edildi.

Mustafa,Hasan,Hamza ve Halil A.,kardeşler Alacağını tahsil edemediği Mehmet Ali P.’yi evden çağırarak, evlerinin yakınında  bulunan Çamlık’a götürerek darp etti.İddiaya göre daha önce de aralarında  Borç- alacak yüzünden tartışma yaşanan şahıslar Mehmet Ali P.’yı  darp ettikten sonra korkutmak için silahla bir el ateş etti.

Olayı duyan,Mehmet Ali P.’nin Annesi Vatha P.,ile Baba Sinan P.olay yerine gelerek sinir krizleri geçirdi.Anne Vatha P. Olay yerine çağrılan Ambulansla Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

 Polis olaydan sonra kaçan, Hamza A.,Hasan A.,Halil A.,ve Mehmet A.’yı yakalamak için çalışma başlattı.

HABERİN VİDEOSU: