KADIN
Giriş Tarihi : 24-01-2014 17:13   Güncelleme : 24-01-2014 17:13

Dereceye Giren okullar

Şanlıurfa da Dereceye Giren okullarımız

Dereceye Giren okullar

 

Şanlıurfa’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul sporları kapsamında düzenlenen Genç kızlar ve erkekler ile yıldız kızlar ve erkekler Basketbol turnuvası sona erdi.

Şanlıurfa spor salonun da başlayan turnuva sona erdi. Bugün final karşılaşmalarıyla son bulan turnuvada dereceye giren takımlara ödülleri düzenlenen törenle verildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ ve Şube Müdürü Murat BAĞIŞ tarafından verildi.

Dereceye Giren okullarımız

Yıldız Kızlar:

1-     Türk Telekom Orta Okulu

2-     Ömer Türkmen Orta Okulu

3-     Vatan Orta Okulu

 

Yıldız Erkekler:

1-     Özel Çağlayan Orta Okulu

2-     Bahçeli Evler Orta Okulu

3-     Ömer Türkmen Orta Okulu

 

Tören sonrası konuşan Ertuğrul YILDIZ “Öncelikle turnuvaya katılan tüm okulların beden eğitimi öğretmenlerini ve sporcularını kutluyorum. Maçlardaki mücadele düzeyi oldukça yüksek olmasına rağmen sportmence bir turnuva oldu. Bundan sonra bölge grup müsabakalarında ŞANLIURFA ilini en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Tüm oyuncularımızı verdikleri mücadele, gösterdikleri özveriden dolayı kutluyorum.

 

Gap Arena Spor Şube müdürü Murat Bağış İse; Müsabakaya katılmış olan bütün okullarımızı tebrik ediyorum bizi her konuda destekleyen İl Müdürümüz Ertuğrul YILDIZ Okul Müdürlerimiz ve Emeği geçen Herkese Teşekkür ediyorum İnşallah bundan sonraki süreçte Şanlıurfa’mızı ileriye taşıyacaklarına inanıyorum ve bütün oyuncularımızı kutluyorum. Dedi