KADIN
Giriş Tarihi : 28-01-2014 11:24   Güncelleme : 28-01-2014 11:24

“Şanlıurfaurfa” Görkemli Bir Stant’la Emitt 2014 Turizm Fuarında

Bu yıl 30 Ocak -2 Şubat 2014 tarihlerinden 18. kez, TC. Kültür ve Turizm Bakanlığımızın desteği ile yapılan EMİTT 2014 Turizm Fuarına geçen yıl 67 ÜLKE, 58.920 PROFESYONEL ZİYARETÇİ, 72.000 TATİLCİ OLMAK ÜZERE TOPLAM 131.000 KİŞİ KATILIM SAĞLAMIŞTIR. EMITT fuarında, Türkiye’nin belli başlı tüm Seyahat Acentaları, Tur operatörleri, otelleri, 200’ün üzerinde beldesi, 67 ülkeden yüzlerce katılımcı yer almaktadır. Bu yıl Konuk Ülke Olarak Arjantin seçilmiştir.

“Şanlıurfaurfa” Görkemli Bir Stant’la Emitt 2014 Turizm Fuarında

Valiliğimiz Koordinatörlüğünde hazırlandığımız fuar çalışmalarına Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Özel İdaresi, Şanlıurfa Belediyesi, Gap İdaresi, Karacadağ Kalkınma Ajansı, Ticaret ve Sanayi Odası, ŞURKAV katkılarıyla ŞANLIURFA STANDI BEYLİKDÜZÜ TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİNİN 5. SALON 562 NOLU STANT’INDA SEYHAT ACENTALARI VE OTELCİLERİN BULUNDUĞU HOLDE 104 M2 ‘LİK ALANDA YER ALACAKTIR.

STANT’DA DAĞITILMAK ÜZERE ;

 

1- Şanlıurfayı Gezelim Broşürü Türkçe ve İngilizce      

2- Şanlıurfa Tanıtım Belgeseli                          

3- Bez Çanta (Küçük Boy)

4- Göbeklitepe baskılı Plaj Çantası

5- 2014 Duvar Takvimi ve Masa Takvimi

6-Göbeklitepe resimli magnet

7-Profesyonel şirket yetkililerine verilmek üzere İlimizin tanıtım bilgilerini içeren  8 GB Flaşbellek dağıtılacaktır.

 

Ayrıca; Balıklı göl revaklarından oluşan görkemli bir şekilde hazırlanan Stant’da ilimizin tarihi mekan görselleri yanında Göbekli Tepe stellerinden oluşan bir alan hazırlanarak Göbekli Tepe imitasyonları sunulacak, 200 kğ.lık Nur-Buz firması tarafından Buzdan yapılmış Urfa Kalesi ve Urfa İsot’u heykeli sunumu yapılacak. Misafirlerin İlimizin tarihi ve kültürel alanlarını 360 derece gezmelerini sağlayacak kiyokslarla gösterim yapılacak, Gelen misafirlere 4 günlük fuar süresince günde 2 kez çiğ Köfte sunumu yapılacaktır.

 

Sayın Vali Yardımcımız Cengizhan YLMAZ Başkanlığında Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Aykut Hakan KUTLUHAN Koordinatörlüğünde, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur BÜYÜKHATİPOĞLU, Şanlıurfa Belediyesi Klt.ve Sos.İşl.Müdürü Necmi KARADAĞ, Ticaret ve Sanayi Odasından Mustafa TAŞ, Karacadağ Kalkınma Ajansından Halil ÇAKALLI ve ŞURKAV dan Mustafa AKGÜN tarafından temsil edilecektir. Katılımcı kurumlarla birlikte standımızda ilimizdeki Turizm İşletmelerinden El-Ruha Oteli - Harran Oteli -Cevahir Konukevi - Kaliru Turizm Seyhat Acanatsı ve Cem Göncü Turizm Seyhat Acentası katılacaktır.