MAGAZİN
Giriş Tarihi : 14-02-2014 22:12   Güncelleme : 14-02-2014 22:12

Nevali Otel de Sevgilier Günü Süprizi

Abdullah yiğit .urfadabugun.com Şanlıurfa nın nevali otelin de balo salonunda yapılan sevgiler günü kutlaması tam hıziyle devam ediyor .nevali otel Şanlıurfa da hizmete girdiği günden itibaren bir çok şey imza atıyor .güneydoğu Anadolu bölgesinin en güzel Otellerden biri olan nevali Otelde sevgililer günü kutlaması tam hız devam ediyor .

Nevali  Otel de  Sevgilier Günü  Süprizi

 

Şanlıurfa nın tanınmış simalarının katıldığı  sevgiler kutlamsı kırmızı halidan  misafir lerin karşılaması ile muhteşem organizasyon ile  başlıyor salona giren konuklar   muhteşem salonun  hayran kaldılar .

Önce mezopantamya  ekspresi sahneye cıkması ile tango dansı ile başlayan gece supriz hediyelerin dağıtımı ile devam ediyor.

Sanatcı  damla ikizlerin sahneye cıkması ile salon eğlenceye başladı  genç sevgiler dans eşliğinde sevgiler gunu kutlaması sevincini  yaşıyorlar .

Sanatcı  damla ikizler cok güzel türkiler eşliğinde  gelen konukları çoşturuyor .

Nevali otel yönetim kurulu başkan vekili çetin aslan  ise  biz Şanlıurfa lı olarak kendi memleketimizde yatırım yaptık Şanlıurfa mıza hizmetin en iyisini vermek için  Türkiye nin en ünlü sanatcıları getirerek Şanlıurfa  hemşerilerimize hizmet ediyoruz artık Şanlıurfa Gaziantep adana ya gitmiyor dev konserler    devam ediyor her ay  farklı bir sanatcı getiriyoruz  sanat sever Şanlıurfa hemşerilerimiz nevali otelde leziz ortamda  akşam yemeği yiyip  konserini izliyor .bu üzel gününü Navali otelinde geçiren vatandaşlar İyiki Şanlıurfa da Nevali Oteli var bol bol eyleniyoruz ifadelerini kulandılar