Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü, narkotik birimlerinin uyuşturucu ile mücadele kapsamında yürüttüğü çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Özellikle Şehitlik Çamlık Parkı ve Mustafa Kuş Parkı (Uzun Park) gibi halkın yoğun bulunduğu alanlarda denetimler artırıldı.

Narkotik Alan Denetimleri

İl Emniyet Müdürlüğü'nün narkotik birimleri, Şehitlik Çamlık Parkı ve Mustafa Kuş Parkı'nda gerçekleştirdikleri denetimlerde, uyuşturucu madde kullanımını ve satışını önlemek amacıyla kapsamlı taramalar ve kontroller yaptı. Bu denetimlerde, parklarda ve çevresinde şüpheli görülen kişiler üzerinde aramalar yapılırken, parkların güvenliği de sağlanmış oldu.

Toplum Sağlığı Önceliğimiz

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu ile mücadelede toplum sağlığını korumanın ve güvenli yaşam alanları sağlamanın önemine dikkat çekiyor. Narkotik birimlerimiz, uyuşturucu madde kullanımını önlemek için gece gündüz demeden çalışmakta ve halkın huzurunu bozan unsurlarla mücadelede kararlılıkla ilerlemektedir.

Uyuşturucu ile Mücadelede Sonuna Kadar Kararlıyız

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu ile mücadelede kararlılığını şu sözlerle vurguladı: "Uyuşturucu ile mücadelemizde sonuna kadar kararlıyız." Halkın güvenliği ve sağlığı için yürütülen bu kararlı mücadele, toplumsal bilinci artırmayı ve gençleri uyuşturucu maddelerden uzak tutmayı hedeflemektedir.