SPOR
Giriş Tarihi : 17-03-2014 15:06   Güncelleme : 17-03-2014 15:06

YGM’ Li Seyyah Kızlar Gaziantep’te

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi üyeleri ile beraber Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği Seyyah Bizim İller projesi kapsamında Gaziantep’i gezdiler.

YGM’ Li Seyyah Kızlar Gaziantep’te

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın  “Seyyah Bizim İller”  kapsamında düzenlenen günübirlik gezilerde Yenişehir Gençlik merkezi’ nin ’nin bu hafta son durağı  Gaziantep ili oldu.Geziye yaklaşık 100 kişi ile katılan YGM’li üyeler Seyyah Bizim İller Proje kapsamında farklı illeri görme fırsatı yakalamış ve gezi dışında Yenişehir Gençlik Merkezi’nin farklı projelerinde de yer alan gençler,  YGM ailesi ile gezilere katılmaktan son derece memnunlar.Gün boyunca  keyifli bir gün yaşadığını ifade eden üyeler, YGM’li olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ: “Üyelerimizle beraber komşu illeri ziyaret edip, gezdiğimiz illerin tarihi ve doğal güzelliklerini görme fırsatı bulamayan üyelerimize görme fırsatı sağlıyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığının Seyyah Bizim İller Projesi kapsamında Urfalı gençler Gaziantep’te tarihi bir gün yaşadı. Mozaik müzesinde başlayan program, Sankopark AVM, Hayvanat Bahçesi ile tamamlandı. ”dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ ise: “Seyyah Bizim İller projesi kapsamında gezilerimiz gençlerimizin  katılımıyla sürüyor.Komşu illeri görme ve tanıma fırsatı bulan gençlerin memnuniyeti yüzlerine yansıyor.Yenişehir Gençlik Merkezimiz güzel projelerle  gençlere hitap ediyor.” Dedi..