KADIN
Giriş Tarihi : 31-05-2014 12:21   Güncelleme : 31-05-2014 12:21

Şanlıurfa Müftülüğü Maden İşçileri Unutmadı

Türkiye'yi Ağlatan Maden İşçisi Şanlıurfa'ya Geliyor Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciasından sağ kurtulan ve ambulansa bindirilirken "Çizmelerimi çıkarayım mı?" sözleriyle tüm ülkeyi ağlatan maden işçisi Murat Yalçın, umreye gitmek üzere Şanlıurfa’ya geliyor.

Şanlıurfa Müftülüğü Maden İşçileri Unutmadı

Türkiye'yi Ağlatan Maden İşçisi Şanlıurfa'ya Geliyor,

Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciasından sağ kurtulan ve ambulansa bindirilirken "Çizmelerimi çıkarayım mı?" sözleriyle tüm ülkeyi ağlatan maden işçisi Murat Yalçın, umreye gitmek üzere Şanlıurfa'ya geliyor.

Soma'da meydana gelen maden faciasında kurtarıldıktan sonra ambulansa bindirilirken "Çizmelerimi çıkarayım mı?" sözleriyle gündeme oturan maden işçisi Murat Yalçın, umreye gönderilmek üzere ailesiyle birlikte Şanlıurfa'ya geliyor. Yalçın ve ailesinin Şanlıurfa'da 2 gün misafir edileceğini belirten Şanlıurfa Müftüsü İhsan Açık, Yalçın'ı Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında çekilen kura ile umreye gitme hakkı kazanan 10 kişi ile birlikte yolcu edeceklerini ifade etti. Müftü Açık, "Türkiye'yi ağlatan maden işçisi Murat Yalçın ile telefonda görüşmüştük ve kendisini umreye göndereceğimizi söylemiştik.

Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında çekilen kura sonucunda 10 kişi umreye gitme hakkı kazandı. Bu işçi kardeşimizi de göndermek istedik. Kendisiyle telefonla görüştükten sonra bu teklifimizi kabul etti. Perşembe günü Şanlıurfa'ya geliyor

 

 2 gün misafir ettikten sonra Allah'ın izniyle umreye göndereceğiz" dedi. - ŞANLIURFA