KADIN
Giriş Tarihi : 07-06-2014 14:43   Güncelleme : 07-06-2014 14:43

Büyükşehir Belediyesi Ve Halfeti Kıyı İşletmelerinden Ortak Çalışma

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in talimatları doğrultusunda Zabıta Daire Başkanlığı tarafından başlatılan esnafı bilgilendirme çalışması, Halfeti’nin turistik bölgesi kıyı işletmelerine ve su taşımacılığı yapan tekne sahiplerine gül dağıtılarak, gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesi Ve Halfeti Kıyı İşletmelerinden Ortak Çalışma

Şanlıurfa büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Burak Küçük tarafından kıyıdaki işletme sahiplerine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in selamını ileterek, gül dağıttı.

        

           Büyükşehir Belediyesine geçen taşımacılıkla ilgili esnafı bilgilendiren Küçük, tekne güvenliği, can yeleği, yolcu kapasitesi gibi konularda yapılan düzenlemeler hakkında bilgiler verdi.

 

           Şanlıurfa Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in güvenli yolcu taşımacılığı talimatı ile uzmanların yapacağı kontrollerle Şanlıurfa’nın saklı cenneti olarak adlandırılan Halfeti İlçesinde güvenli ve profesyonel bir şekilde tekne turları düzenleneceğini ve bu doğrultuda Halfeti ilçesine daha çok yerli ve yabancı turistin gelmesi sağlanacağı belirtildi.

   

          Ayrıca gerçekleştirilen çalışmada Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı personelinin yanı sıra Halfeti Belediyesi Zabıta amirliği personeli de yer aldı.

 

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRE BAŞKANLIĞI