GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-04-2023 12:00

Otokar'dan Atlas kamyonlarında kampanya

Otokar Ticari Araçlar Yurt İçi Pazarlama ve Satış Direktörü Murat Tokatlı: "Sahip olduğu özelliklerle Otokar Atlas pazardaki konumunu her geçen gün güçlendiriyor"

Otokar'dan Atlas kamyonlarında kampanya

İSTANBUL (AA) - Atlas kamyonlarında 4 yıl sınırsız kilometre garanti sunan Otokar, 1 Nisan - 30 Eylül'de Atlas satın alan kullanıcılarına ilk 4 bakımı hediye ediyor.

Otokar'dan yapılan açıklamaya göre, lojistik ve yük taşımacılığı alanlarında 8,5 ton ve 12 tonluk Atlas kamyonları ile faaliyet gösteren Otokar, düzenlediği yeni kampanya ile kullanıcılarına kazandırmaya devam ediyor.

Ticaretin güçlü kahramanı Otokar Atlas kamyon ailesinin 8,5 ve 12 tonluk üyeleri, en zorlu yol şartlarında, en ağır yükleri kolayca taşımak üzere geliştirildi.

Güçlü ve keskin çizgilere sahip kabiniyle ön plana çıkan Otokar Atlas, düşük yakıt tüketimi, kullanıcı dostu bakım giderleri ve avantajlı yedek parça maliyeti ile kullanıcısına katkı sağlıyor.

Araç, Ekonomi-Performans (EP) tuşu ile her türlü yol koşuluna ve yüke uygun sürüş modu tek tuşla yönetilebiliyor. Adaptif Seyir Kontrol Düzeni (ACC), klima, gelişmiş aydınlatma sistemi, güçlendirilmiş yan kapılar ve park sensörü gibi standart özelliklerle hafif kamyon segmentine yeni bir soluk getiren Otokar Atlas; tam havalı fren sistemi, EBS, egzoz freni, LDWS, AEBS ve ESC özelliklerini de üzerinde barındırıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Otokar Ticari Araçlar Yurt İçi Pazarlama ve Satış Direktörü Murat Tokatlı, sahip olduğu özelliklerle Otokar Atlas’ın pazardaki konumunu her geçen gün güçlendirdiğini belirtti.

Tokatlı, Atlas araç ailesinin lojistik ve nakliye sektörünün en gözde araçları arasında yer aldığını kaydetti.

Türkiye’de bir ilke imza atarak bu senenin başında Atlas kamyonlarda garanti süresini 4 yıla çıkardıklarının altını çizen Tokatlı, şunları kaydetti:

"Otokar olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda araçlarımızı geliştirmeye, onların ihtiyaçlarına göre en iyi hizmeti ve en uygun çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Atlas sahiplerinin omuzlarındaki yükü azaltıyoruz. Yeni Otokar Atlas sahibi olacak müşterilerimize 4 yıl sınırsız kilometre garantinin yanı sıra ilk 4 bakımı da ücretsiz olarak sunuyoruz.

Düşük işletme giderleri ile kısa sürede kullanıcıların takdirini kazanan Otokar Atlas kamyonlarımız, satış sonrasında da emin ellere emanet edilmeli. Kullanıcılarımızın araçları için Otokar yetkili servislerini ve orijinal yedek parçaları tercih etmeleri araçlarından daha uzun süre, daha yüksek performans almalarına da katkı sağlayacaktır."


AdminAdmin