SİYASET
Giriş Tarihi : 18-08-2014 08:34   Güncelleme : 18-08-2014 08:34

Çalışmak yok gezmek var

Şanlıurfa merkez ilçe Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, sorunları yerinde görmek, vatandaşlarla birebir görüşmek, fikir alışverişinde bulunmak, sorunlarını ve taleplerini dinlemek ve gerekli çözümü üretebilmek maksadıyla çarşı-pazar-mahalle gezilerini sürdürüyor.

Çalışmak yok gezmek var

Önerilerini de dikkate aldığımızı belirttik

Bahçelievler Pazar yerini ziyaret ederek esnaflar ve vatandaşlarla tek tek sohbet edip taleplerini ve bölgelerinin varsa sorunlarını dinleyen Başkan Fevzi Demirkol, “Pazar esnafımız ve alış veriş yapan vatandaşlarımızla ayaküstü de olsa sohbet ettik. Varsa sorunlarını ve taleplerini dinledik. Bizce yapılması gerekenleri de esnafımıza ilettik. Zabıtamızın titizlikle takipçi olacaklarını belirttik. Vatandaşlarımızın mahallelerinin varsa sorunlarını dinledik, not aldık ve gereğini yapacağımızı söyledik. Önerilerini de dikkate aldığımızı belirterek bazı vatandaşlarımızın önerilerini, taleplerini dinledik” dedi.

Pazar esnafından biri, Başkan Demirkol ve beraberindekilere incir ikram etti.

 

Çocuklarla şakalaşıp hatıra fotoğrafı çektirdi

 

142 gündür Sayın Fevzi Demirkol hiçbir çalışma yapmadan hep gezmekle meşgul oluyor seçimden bu yana yaklaşık 142 gün geçmesine rağmen haliliye bölgesinde hiçbir çalışma yapmayan sayın demirkol zamanını gezmekle geçiriyor ancak vatandaşların temizlik ve başka hizmetlerini ilgilenmeyen sayın başkan 5 yılını esnafı ziyaretle geçireceği şimdiden beli ediyor ve seçimde vat ettiği projelerini hangisini, hayata geçireceği şimdiden merak konusu olmaya başladı