KADIN
Giriş Tarihi : 07-09-2014 06:49   Güncelleme : 07-09-2014 06:49

Ankara da Yol ortasında dehşet anlar

Ankara'da iki araç sürücüsü arasında başlayan yol verme tartışması kavgaya dönüştü. Kavga sırasında, sürücü yakınının yediği dayağa dayanamayan kadının feryadı ve karşı tarafa saldırması dikkati çekti.

Ankara da Yol ortasında dehşet anlar

Kavga, BaÅŸkent'in en iÅŸlek yerlerinden Anadolu Bulvarı üzerinde meydana geldi. Ä°ddiaya göre, ODTÜ kavÅŸağında iki aracın ÅŸoförleri yol verme nedeniyle birbirleriyle tartıştı. Ardından iki aracın sürücüsü araçlarından çıkarak tartışmalarına devam etti. Bu sırada tartışmanın kavgaya dönüÅŸmesi üzerine sürücülerden biri aracının bagajından beysbol sopasını çıkartarak diÄŸer araçtaki iki kiÅŸiye saldırmaya kalkıştı. DiÄŸer araçtaki iki kiÅŸi sürücünün elindeki sopayı ele geçirmek için bu sürücüyü yere yatırarak öldüresiye dövmeye baÅŸladı.

 

 

Kavga sırasında yakınının yerlerde sopa ve tekmelerle dövülmesi ve bu sırada kan içerisinde kalan yüzünü görerek ÅŸok geçiren kadın yardım için feryat etti. Kadın, yerde yatarak dayak yiyen yakınını korumak için diÄŸer gruba bir ara tekmeyle saldırdı. Bu sırada tesadüfen olay yerinden geçen sivil polis ve vatandaÅŸlar kavgayı güçlükle ayırdı. Taraflardan biri olay yerinden uzaklaşırken, kadının bulunduÄŸu araçtaki sürücü ÅŸikayetçi olmak için karakola gitti.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.