SPOR
Giriş Tarihi : 27-09-2014 10:57   Güncelleme : 27-09-2014 10:57

BAKAN ÇELİK'TEN FUTBOLCULARA BAKLAVA

ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, PTT 1'inci Lig takımlarından Şanlıurfaspor oyuncularını ziyaret edip baklava ikram etti, GAP Arena Stadı'nın kuruyan çimleriyle ilgili "Bu işin müsebbiplerini ortaya çıkaracağız. Bakanlık soruşturma başlattı" de

BAKAN ÇELİK'TEN FUTBOLCULARA BAKLAVA

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, ayın zamanda milletvekili olduğu Şanlıurfa'da, PTT 1'inci Lig'de mücadele eden ve pazartesi günü deplasmanda Karşıyaka ile karşılaşma öncesi antrenman yapan Şanlıurfaspor oyuncularını ziyaret etti. Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Şimşek tarafından karşılanan Bakan Çelik, futbolculara baklava ikram etti. AK Parti Milletvekili Seyit Eyüpoğlu ve Halil Özcan ile Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ve Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'nın da yer aldığı ziyarette Bakan Çelik, forvet oyuncusu Zenke'den gol istedi.

 

Bakan Çelik, GAP Arena Stadı'ndaki çimlerin kuruması nedeniyle sarı yeşilli takımın içeride maç oynayamadığını hatırlatarak, "Lig, daha yeni başladı bir şey söylemek için henüz erken ama talihsizlik işte içeride maç oynayamıyoruz. Bu işin müsebbiplerini ortaya çıkaracağız. Bakanlık soruşturma başlattı. Bu maçtan sonra inşallah Şanlıurfaspor konuşulmaya başlanacak" dedi.

 

 

Bakan Çelik,  daha sonra beraberindekilerle Şanlıurfaspor tesislerini gezerek bilgi aldı.