KADIN
Giriş Tarihi : 11-11-2014 09:37   Güncelleme : 11-11-2014 09:37

EYYÜBİYE BELEDİYESİ ÇÖP EVİ TEMİZLEDİ

Eyyübiye Belediyesi sınırları içerisinde bulunan Tepe Mahallesi sakinlerinin ihbarı üzerine harekete geçen Belediye Temizlik İşleri personeli ve Zabıta ekipleri, içerisinde yığılan çöplerden dolayı yaşanmaz hale gelen bir evi boşalttı.

EYYÜBİYE BELEDİYESİ ÇÖP EVİ TEMİZLEDİ

‘’TURKUAZ MASA’’ HAREKETE GEÇİRTTİ

Yol, kaldırım, park, bahçe, temizlik hizmetleri ile zabıta hattına gelen talep ve şikayetler gibi konularda halka hizmet vermeye devam eden ‘’TURKUAZ MASA’’, gelen talep ve şikayetleri anında ilgili birimlere aktarıyor. Bugün de Tepe Mahallesi sakinlerinden gelen temizlik ile ilgili bir şikâyet anında ilgili birimlere aktarıldı. Gelen bilgi doğrultusunda harekete geçen temizlik personeli ve zabıta ekipleri çöpten dolayı yaşanamaz hale gelen bir evi boşalttı.

Eyyübiye Tepe Mahallesi’nde vatandaşların ihbarını değerlendiren Eyyübiye Belediyesi Zabıta ekipleri ve temizlik personeli,   içerisine yığılan çöplerden yaşanmaz hale gelmiş bir evi boşalttı. Polis ve Zabıta ekipleri ile birlikte ihbarda belirtilen eve giden Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşleri görevlileri, içerisine yığılan çöplerden ve pislikten yaşanmaz halde buldukları evdeki yaklaşık iki kamyon çöp ve eski eşyaları boşalttılar.

 

Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşleri görevlileri, içerisine yığılan çöplerden ve pislikten yaşanmaz halde buldukları evdeki yaklaşık iki tona yakın çöp ve eski eşyaları boşaltarak, evi tekrar yaşanabilir konuma getirttiler.