MAGAZİN
Giriş Tarihi : 31-12-2014 09:59   Güncelleme : 31-12-2014 09:59

Songül Biltekin yeni yıl mesajı paylaştı

Songül Biltekin yeni yıl mesajı paylaştı

Songül Biltekin yeni yıl mesajı paylaştı

Türk halk müziğinin Türkü Ana ismiyle anılan kadın ses sanatçı Dilber Doğan, Ber Tv de gayrimenkul uzmanı olarak bilinen Abdullah Demirkıran’la halk müziğinin en gür sesli kadın solistlerinden Songül Biltekin’in bu haftaki programında dev buluşma gerçekleşti.

Yılbaşından bir gün önce canlı yayınla izleyiciyle Yatırım Borsası adlı programa konuk olan “Türkü Ana” o benim kızım o bizlerin halk müziğine mirası diye atletiği Türk halk müziğinin en gür sesli kadın solisti Songül Biltekin’le stüdyo da bir araya geldi. İkili birbiriyle sanata ve 2015 yılına dair düşüncelerini paylaştılar.

Sevilen sanatçı Songül Biltekin yeni yıl mesajını paylaşırken; dünya barışına, kardeşliğe, birlikte yaşamaya, sevgiyle bir yıl dilerken 2015’in sanatın ve sanatçının emeklerinin korunacağı, haklarının kazanılacağı bir sanatçı emekçi yılı olmasını diledi.

Ayrıca Biltekin; Başta basın ve medya emekçileri olmak üzere sivil toplum kuruluşları başkan ve yöneticilerine, öğrencilere ve özellikle de ev hanımlarına sağlıkla, huzurla, mutlulukla, birlik ve dirlikte güzel bir yıl olması dileğinde bulundu.

Programın bir diğer konuğu da Türk halk müziğinin en ritmik sanatçısı Azer Aktaş’tı. Güneydoğu başta olmak üzere yurdun dört bir tarafında sevgiyle ilgi gören yıldız ismi Azer Aktaş, program boyunca çağlayan nehir gibiydi. Songül Biltekin ile çetin kış günü akşamında ekran başındaki izleyiciye halay çekip, dans ettirdi.

 

Ber Tv ekranlarında Yatırım Borsası programını Songül Biltekin’le birlikte hazırlayıp sunan gayrimenkul uzmanı Abdullah Demirkıran ile birlikte sanatçı Azer Aktaş, Dilber Doğan yeni yılda, huzur, birlikte kardeşçe yaşam ve sevginin kazandığı mutlu ve hayırlı bir yatırım yılı dilediler.

Türk halk müziği sanatçısı Azer Aktaş, Perşembe akşamları saatler 20.30’u gösterdiğinde Ber Tv ekranlarında dernek başkanlarıyla birlikte konuk derneğin yöresi sevilen sanatçılarıyla az muhabbet bol müzik dolu bir programla izleyicisiyle buluşacak.

"Değerlendirmeniz ricasıyla,haberi kendi özgün adınızla ve imzanızla kullanabilirsiniz."