TRAFİK KAZALARI
Giriş Tarihi : 31-12-2014 16:55   Güncelleme : 31-12-2014 16:55

ASPİM yeni yıla çocuklarıyla girdi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Yeni Yıla Sabancı Çocuk Yurdu ve Kız Yetiştirme Yurdunda kalan çocuklarla girdi.

ASPİM yeni yıla çocuklarıyla girdi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yılbaşı dolayısıyla çocuk esirgeme yurdunda kalan çocuklara yönelik eğlence programı düzenledi. Programın açılış konuşmasını Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol yaptı.

Demirkol, Yeni bir yıla girmeye saatler kala sizlerle birlikle olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisi olduğunu söyleyerek, programa katılan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’e ve vali yardımcısı Aylin Kırcı Duman’a teşekkür etti.

İl Müdürü Murat Demirkol’un konuşmalarının ardından yurttaki çocuklar tarafından programa katılan Vali İzzettin Küçük’e, Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’ ve vali yardımcısı Aylin Kırcı Duman’a birer tablo hediye edildi.

Yeni yıl dolayısıyla düzenlenen programa Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Vali yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Karaköprü Kaymakamı Mustafa Kutlu,il müdür yardımcısı Faruk Cömert ve çocuklar katıldı.