TV-MEDYA
Giriş Tarihi : 24-04-2015 06:05   Güncelleme : 24-04-2015 06:05

Kamyonetin altında kalan kadın ağır yaralandı

Şanlıurfa’nın demokrasi caddesinde meydana gelen kazada yaşlı bir kadın yük taşıyan ve ana yol üzerinden geri geri gelen pikabın altında kalarak metrelerce sürüklendi. Olayı gören vatandaşlar ise ambulansın balıklıgöl devlet hastanesinden haşimiye’ye yarım saatte geldiğini dile getirerek kadına bir şey olması durumunda ambulansın sorumlu olduğunu söylediler.

Kamyonetin altında kalan kadın ağır yaralandı

Şanlıurfa’nın demokrasi caddesinde bugün üzücü bir kaza meydana geldi. Yolun bir tarafından diğer tarafına geçmeye çalışan yaşlı bir kadın yoldan geri geri gelmekte olan pikabın altında kaldı.

Pikap şoförünün fark etmediği kadının, bir kaç metre aracın altında sürüklendiği kazada vatandaşın ambulansa öfkesi büyüktü.

Vatandaş, yarım saat içinde balıklıgöl devlet hastanesinden haşimiyeye gelemeyen ambulans, uzak bir yerde kaza olsa oraya kim bilir kaç saatte gelir diyerek, kadına bir şey olması durumunda ambulansı sorumlu gösterdi.

 

Olaya tanık olan vatandaşların bir diğer sitemi de poliseydi. Vatandaş olayın olduğu anda herhangi bir ekibin görünürde olmadığını dile getirdi.