TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 30-04-2015 16:26   Güncelleme : 30-04-2015 16:26

Kazada ölen tarım işçisi çift ile 3 aylık bebekleri yan yana toprağa verildi

KONYA'ya giden tarım işçilerini taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu hayatını kaybeden 32 yaşındaki Halil ve 30 yaşındaki Sahide Aktoğ çifti ile 3 aylık bebekleri, Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesi'nde gözyaşlarıyla yan yana toprağa verildi.

Kazada ölen tarım işçisi çift ile 3 aylık bebekleri yan yana toprağa verildi

Şanlıurfa'dan Konya'ya tarım işçilerini taşıyan İbrahim Aktoğ'un kullandığı 63 TF 857 plakalı minibüsün dün akşam Aksaray karayolunda devrilmesi sonucu meydana gelen kazada ölen Halil ve Sahide Aktoğ çifti ile 3 aylık ikizlerinden adı öğrenilemeyen kız bebeğin cenazeleri, akşam saatlerinde memleketleri Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesi'ne getirildi. Aktoğ ailesinin cenazeleri, ilçeye 40 kilometre uzaklıkta bulunan Bulutlu Mahallesi'nde kılınan cenaze namazlarının ardından yakınlarının gözyaşları arasında yan yana toprağa verildi.  

 

AĞABEYİ DE AYNI KADERİ YAŞADI  

 

3 kişinin ölümü, 12 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan kazada hayatta kalan Aktoğ ailesinin ikizlerinden adı öğrenilemeyen erkek bebeğin tedavisi Konya'da devam ediyor. Yakalandığı kanser hastalığını 4 yılda yenerek sağlığına kavuşan Halil Aktoğ'un ağabeyi Ahmet Aktoğ'un da 2006 yılında Konya'ya tarım işçisi olarak çalışmaya giderken kazada öldüğü öğrenildi. 11 yıl çocuk özlemi çeken Aktoğ ailesinin 3 ay önce ikiz bebek sevinci yaşadığı belirtildi. 

 

KONYA'YA GIDEN TARIM ISCILERINI TASIYAN MINIBUSUN DEVRILMESI SONUCU HAYATINI KAYBEDEN 32 YASINDAKI HALIL VE 30 YASINDAKI SAHIDE AKTOG CIFTI ILE 3 AYLIK KIZ BEBEKLERI, SANLIURFA'NIN AKCAKALE ILCESI'NDE GOZYASLARIYLA YAN YANA TOPRAGA VERILDI. FOTO: HADI KURT-SANLIURFA-DHA

KONYA'YA GIDEN TARIM ISCILERINI TASIYAN MINIBUSUN DEVRILMESI SONUCU HAYATINI KAYBEDEN 32 YASINDAKI HALIL VE 30 YASINDAKI SAHIDE AKTOG CIFTI ILE 3 AYLIK KIZ BEBEKLERI, SANLIURFA'NIN AKCAKALE ILCESI'NDE GOZYASLARIYLA YAN YANA TOPRAGA VERILDI. FOTO: HADI KURT-SANLIURFA-DHAKONYA'YA GIDEN TARIM ISCILERINI TASIYAN MINIBUSUN DEVRILMESI SONUCU HAYATINI KAYBEDEN 32 YASINDAKI HALIL VE 30 YASINDAKI SAHIDE AKTOG CIFTI ILE 3 AYLIK KIZ BEBEKLERI, SANLIURFA'NIN AKCAKALE ILCESI'NDE GOZYASLARIYLA YAN YANA TOPRAGA VERILDI. FOTO: HADI KURT-SANLIURFA-DHAKONYA'YA GIDEN TARIM ISCILERINI TASIYAN MINIBUSUN DEVRILMESI SONUCU HAYATINI KAYBEDEN 32 YASINDAKI HALIL VE 30 YASINDAKI SAHIDE AKTOG CIFTI ILE 3 AYLIK KIZ BEBEKLERI, SANLIURFA'NIN AKCAKALE ILCESI'NDE GOZYASLARIYLA YAN YANA TOPRAGA VERILDI. FOTO: HADI KURT-SANLIURFA-DHAKONYA'YA GIDEN TARIM ISCILERINI TASIYAN MINIBUSUN DEVRILMESI SONUCU HAYATINI KAYBEDEN 32 YASINDAKI HALIL VE 30 YASINDAKI SAHIDE AKTOG CIFTI ILE 3 AYLIK KIZ BEBEKLERI, SANLIURFA'NIN AKCAKALE ILCESI'NDE GOZYASLARIYLA YAN YANA TOPRAGA VERILDI. FOTO: HADI KURT-SANLIURFA-DHAKONYA'YA GIDEN TARIM ISCILERINI TASIYAN MINIBUSUN DEVRILMESI SONUCU HAYATINI KAYBEDEN 32 YASINDAKI HALIL VE 30 YASINDAKI SAHIDE AKTOG CIFTI ILE 3 AYLIK KIZ BEBEKLERI, SANLIURFA'NIN AKCAKALE ILCESI'NDE GOZYASLARIYLA YAN YANA TOPRAGA VERILDI. FOTO: HADI KURT-SANLIURFA-DHAKONYA'YA GIDEN TARIM ISCILERINI TASIYAN MINIBUSUN DEVRILMESI SONUCU HAYATINI KAYBEDEN 32 YASINDAKI HALIL VE 30 YASINDAKI SAHIDE AKTOG CIFTI ILE 3 AYLIK KIZ BEBEKLERI, SANLIURFA'NIN AKCAKALE ILCESI'NDE GOZYASLARIYLA YAN YANA TOPRAGA VERILDI. FOTO: HADI KURT-SANLIURFA-DHAKONYA'YA GIDEN TARIM ISCILERINI TASIYAN MINIBUSUN DEVRILMESI SONUCU HAYATINI KAYBEDEN 32 YASINDAKI HALIL VE 30 YASINDAKI SAHIDE AKTOG CIFTI ILE 3 AYLIK KIZ BEBEKLERI, SANLIURFA'NIN AKCAKALE ILCESI'NDE GOZYASLARIYLA YAN YANA TOPRAGA VERILDI. FOTO: HADI KURT-SANLIURFA-DHAKONYA'YA GIDEN TARIM ISCILERINI TASIYAN MINIBUSUN DEVRILMESI SONUCU HAYATINI KAYBEDEN 32 YASINDAKI HALIL VE 30 YASINDAKI SAHIDE AKTOG CIFTI ILE 3 AYLIK KIZ BEBEKLERI, SANLIURFA'NIN AKCAKALE ILCESI'NDE GOZYASLARIYLA YAN YANA TOPRAGA VERILDI. FOTO: HADI KURT-SANLIURFA-DHAKONYA'YA GIDEN TARIM ISCILERINI TASIYAN MINIBUSUN DEVRILMESI SONUCU HAYATINI KAYBEDEN 32 YASINDAKI HALIL VE 30 YASINDAKI SAHIDE AKTOG CIFTI ILE 3 AYLIK KIZ BEBEKLERI, SANLIURFA'NIN AKCAKALE ILCESI'NDE GOZYASLARIYLA YAN YANA TOPRAGA VERILDI. FOTO: HADI KURT-SANLIURFA-DHA