SİYASET
Giriş Tarihi : 03-05-2015 03:10   Güncelleme : 03-05-2015 03:10

MHP`li Yılmaz Takdir Topladı

Şanlıurfa Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayı Ömer Çağlar YILMAZ çıktığı özel bir program da hitabet şekli ile üslubuyla Şanlıurfa halkı tarafından takdir topladı. Yapılan program da Şanlıurfa Milliyetçi Hareket Parti adayı Ömer Çağlar Yılmaz ve İl Teşkilat Başkanı İbrahim OCAKOĞLU Son yıllarda Urfa da yapılan en kaliteli siyasi programa imza attılar. program bilgi ve birikime dayalı Urfa’nın sorunlarının temeline inilen ve çözüm önerileri üretilen Urfa’nın özlediği bir tablo oluştu. Şanlıurfa Kamuoyunda Urfa’nın bu düzeyde kaliteli siyasetçilere ihtiyacı var, denildi.

MHP`li Yılmaz Takdir Topladı

 

Ömer Çağlar YILMAZ program da Şanlıurfa’nın sorunlarına hakim olduğunu Urfalılar bizi meclise yolladığı zaman biz onlara bir telefon kadar yakın olduğunu Urfa ya hizmetkar olmak için aday olduğunu söyledi.

 

Ömer Çağlar YILMAZ’ın çıktığı özel programdan satır başları ;

 

Ömer Çağlar YILMAZ Urfa’nın öz evlatlarından birisidir 1981 doğumludur kardiyoloji uzmanıdır çocukluğunun bir kısmı Şanlıurfa da geçmiştir  babası memur olduğu için  babası ile birlikte tüm ailesi Şanlıurfa da olmasına rağmen birçok memleketi gezmiştir mecburi hizmeti için doktorluğu bittiğin de memleketine hizmet etmek istemiştir balıklı göl hastanesin de hizmet etmiştir ve bazı sivil toplum örgütlerindeki görevlerinden dolayı devlet hizmetini bırakmış Ankara ya vakıf yöneticiliği için geri dönmüştür.

 

Çağlar ; TİGEM ‘de çalışan güvenlikçilerin sorunlarına değindi Çağlar : İktidar partisi sanki muhalefet partisi sanki iktidar da başkası var yapılan tüm kötü şeylerin sorumlusu başkası olmakta kendi yapamadıkları şeyi başkalarına yıkıyorlar maalesef  Ceylanpınar da TİGEM de ki eksiklikleri güvenlikçi kardeşlerimize sorumlu bulmuşlar orada güvenlik eksiklikleri var uzaydan bakıldığı zaman  bahçedeki kola şişesi bile görünürken teknolojinin yetersiz kullanılması ve yapılan hırsızlıklar yine bizim kardeşlerimizin maaşlarından kesiliyor bu bir adaletsizliktir bu bir insafsızlıktır dedi.

 

Doktor Milliyetçi Hareket Partisi Adayı Çağlar Şanlıurfa da çok büyük bir sağlık hizmeti yetersizliğine değindi 2002 yılında yapılan 500 yataklı devlet hastanesinden başka urfa da yapılan doğru dürüst bir hastanenin olmadığını ve artık Şanlıurfa nüfusunun 2002 yılından buyana artarak katlandığına Şanlıurfa ya 2000 kişilik yeni bir hastane ihtiyacının olduğuna değindi.

 

 

Aynı program da Şanlıurfa Milliyetçi Hareket Parti İl Teşkilat Başkanı İbrahim OCAKOĞLU çarpıcı açıklamalar da bulundu .

 

İbrahim OCAKOĞLU Yerel  seçimlerden sonra genel seçim için yapılan hazırlıkların önceliği şehirde ne yapabiliriz bazı görev değişiklikleri oldu yeni ilçe başkanlarımız göreve geldi şehrin haritasını önümüzü alıp şehir de neler yapabiliriz öncelikle planlar yaptık bu planlamayı gerçekleştirdikten sonra yeni komisyonlar kurduk seçim sürecinin başlamasından sonra seçim iletişim merkezi oluşturmaya başladık çok güzel bir ekiple milletvekillerimiz günlük programlarını kimlerle temas kuracaklarını planlıyoruz

 

 

İbrahim OCAKOĞLU sözlerine şöyle devam etti :şunu açık ve net olarak söylemek istiyorum biz teşkilat olarak ve milletvekili adaylarımız  olarak uyku orucundayız uyumayacağız çalışacağız amacımız her vatandaşımızın elini sıkarak Şanlıurfa da üzerine basmadığımız toprak parçası bırakmamak yılmadan insanlarımıza memleketimizin içinde bulunduğu sıkıntıları anlatmak olduğuna değinerek güzel bir gündem oluşturdu.