SİYASET
Giriş Tarihi : 23-05-2015 17:41   Güncelleme : 23-05-2015 17:41

SEYDİ AMCA “BENDE SİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYACAĞIM”

AK Parti Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor. Eyyüpoğlu Ceylanpınar İlçesini gezerek İlçe ve köyleri gezdi. Eyyüpoğlu nu kalabalık gruplarla karşılayan köylülere teşekkür etti ve 7 Hazirandan sonra bende sizleri yalnız bırakmayacağım diye söz verdi.

SEYDİ AMCA “BENDE SİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYACAĞIM”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu Ceylanpınar İlçesine geldi. İlk önce AK Parti Ceylanpınar İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Daha sonra İlçe Başkanı Ahmet Güntekin ve Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla ile birlikte Yukarıtaşlıdere, Ceylan, Yukarı esence, Büyük yenice, Yukarıtaşyalak, Saraç çeşme, Boncuklu, Han köyü. Yukarı Polatlı mahallelerine (köy) ziyaretlerde bulundular.

 

AK Parti Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu konuşmasında şunları söyledi. Köylerimizi ziyaret ettik Belediye Başkanımla, İlçe Başkanımla, Ziraat odası Başkanımla birlikte kol kola omuz omuza bir hayli köyler dolaştık ve dolaştığımız köylerde çok memnun kaldık. Allah’ın izniyle Ceylanpınar’ımız şanını 7 Haziran da gösterecek bizi AK yüzle Ankara ya gönderecek. Milletvekili olarak Ceylanpınar’a 4 yıl bakacağım her türlü desteği görüyorum destek veriyorlar. Dedi.