SİYASET
Giriş Tarihi : 28-05-2015 12:53   Güncelleme : 28-05-2015 12:53

İbrahim Toru’danAK SKM’yeziyaret

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı ve İl Teşkilatı eski Başkan Yardımcılarından Kanal Urfa TV imtiyaz sahibi İbrahim Toru, AK Parti İl Seçim koordinasyon Merkezi (SKM)’ni ziyaret ederek Başkan Süleyman Elgün ile bir süre sohbet etti, Partisine desteğini sürdürdüğünü belirtti.

İbrahim Toru’danAK SKM’yeziyaret

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden İbrahim Toru,çalışmaları yerinde inceledive SKM çalışanlarına başarılar diledi.

 

Bir süre yurt dışı gezisi sonrasında SKM Başkanı Süleyman Elgün’ü ziyaret ederek çalışmalarla ilgili bilgiler almak istediğini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adaylarından İbrahim Toru, “Özellikle çalışmalarla ilgili, daha önce yaptığımız hizmetler, çalışmalar hakkında bilgi edindik. Bazı istişarelerde bulunduk.Ben Başkan Elgün’e ve SKM çalışanlarına başarılar diliyorum” dedi.

 

Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Süleyman Elgün ise, “İbrahim bey sağolsun,SKM'mizi ziyarete geldi. Bilindiği üzere yıllardır AK Partiye emek vermiş, çalışmış, bütün hizmetlerin içinde bulunmuş bir kardeşimizdir. Çalışmalar konusunda bilgi alışverişinde bulunduk, bölge ile ilgili çalışmalar konusunda her zaman Partimizle birlikte olacağını söylemiştir” diyerek kendisine teşekkür etti.