TÜRKİYE
Giriş Tarihi : 29-06-2015 07:23   Güncelleme : 29-06-2015 07:23

Osm Bölgenin Güven Ve Gurur Kaynağıdır

Osm Bölgenin Güven Ve Gurur Kaynağıdır

Osm Bölgenin Güven Ve Gurur Kaynağıdır

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Abdulkadir Okay geçirdiği ameliyat sonrası sağlığına kavuştu.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Abdülkadir Okay geçirdiği rahatsızlık sonrası OSM Ortadoğu Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Ramazan ayının ilk sahurunda aniden sancılanan Okay şiddetli karın ağrısı şikayetiyle OSM Ortadoğu Hastanesine getirildi.

 

Hastane doktorlarından Gastroenteroloji Uzmanı Dr. İbrahim Ertuğrul, Abdülkadir Okay’a pankreatit teşhisi koydu. Tedavisine başlanan Okay’ın safra kesesinde mevcut olan taşın risk oluşturması sebebiyle de Genel Cerrah Dr. Turgay Yüksel ameliyat kararı vererek; Okay’ın safra kesesinde risk oluşturan taşı başarılı bir operasyon ile aldı.

 

Abdülkadir Okay’ın sağlığına ilişkin açıklama yapan doktorları şunları kaydettiler: “Sayın Okay hastanemize dayanılmaz karın ağrısı şikayetiyle gelmiştir. Yapılan inceleme ve tetkiklerden anlaşılmıştır ki kendisinde pankreatit rahatsızlığı bulunmaktadır. Gerekli tedavi başlamış ayrıca safra kesesinde risk oluşturan safra kesesi taşı da başarılı bir şekilde alınmıştır. Hastamızın sağlık durumu gayet iyi olmakla beraber, kendisi de iyi hissetmektedir ki bu OSM Ortadoğu Hastanesi doktorları olarak bizler için çok önemlidir. Hastamızın kendisini iyi ve güvende hissetmesi en büyük önceliğimizdir. Bir kez daha Sayın Okay’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” diye konuştular.

 

 

Sağlığı hakkında kendisi de bilgi veren Genel Sekreter Yardımcısı Abdülkadir Okay konuya ilişkin şunları ifade etti: “Şu an için gayet iyiyim. Öncelikle tedavim süresince beni yalnız bırakmayan aileme, arkadaşlarıma ve ziyaretime gelen, telefonla ulaşıp geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Biz Urfalılar esaslı bir sağlık problemi ile karşılaşınca evvela Gaziantep, Adana veya Ankara, İstanbul seçeneklerini düşünmeye başlardık ki bu algı günümüzde tam tersine dönmüş durumda. Şanlıurfa’mızın özel sektör eliyle, beş yıldızlı otel konforunda bir hastaneye sahip olması hem beni gururlandırdı hem de bana güven verdi. OSM Ortadoğu Hastanesi bölgenin güven ve gurur kayganıdır. Hijyeniyle, modern binası ve güler yüzlü çalışanlarıyla OSM Ortadoğu hastanesinden ziyadesiyle memnun kalmış bulunmaktayım. Temennim buna benzer yatırımların artarak ilimizde örneklerinin çoğalmasıdır. Bir kez daha başta Hastane Başhekimi Uz. Dr. İ. Halil Baysal’a ve onun nezdinde tüm hastane çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.