MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-09-2015 22:26   Güncelleme : 23-09-2015 22:26

Ünlü Tiyatro Sanatçısı Mehmet Efe Bulşan Kurban Bayramını Kutladı

Ünlü Tiyatro Sanatçısı Mehmet Efe Bulşan Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Ünlü Tiyatro Sanatçısı Mehmet Efe Bulşan Kurban Bayramını Kutladı

Oyunculuğunun yanısıra sosyal sorumluluk projelerinin Türkiye’deki önemli isimlerinden biri olan Mehmet Efe Bulşan mesajında; Her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk ve hoşgörü duygularını güçlendiren, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı bu müstesna bayram günlerini eş, dost ve akrabalarımız ile yaşamak, muhtaç ve yalnız vatandaşlarımızın yanında olmak, inancımızın ve kültürümüzün gereğidir vurgusu yaptı.

 

Aynı zamanda Türkiye Sosyal Medya Derneği Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve  Şanlıurfa Sosyal Medya Derneği Başkanı olan Tiyatro Sanatçısı Bulşan’ın mesajı şöyle:

 

“Bayramlarımız bağlarımızı kuvvetlendiren, dargınlıkların son bulmasına vesile olan, yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiği, insanlar arasındaki sevgiyi ve saygıyı artıran anlamlı günlerdir.

Büyük milletimizi millet kılan asli kimliğimiz en çok bayramlarda gün yüzüne çıkar. Sevgi ve huzur ülkemizi baştan başa sarar, kuşatır bayramlarda. Bu Kurban Bayramı da inşallah öyle olacaktır.

 

Kurban Bayramı’na; son günlerde yaşadığımız, milli birlik ve beraberliğimize, huzur ve barışımıza kasteden saldırılarda şehit verdiğimiz güvenlik güçlerimizin, yaralı gazilerimizin üzüntüsü ve burukluğuyla giriyoruz.

Aziz vatanımız, huzur ve güvenliğimiz için en değerli varlıkları olan canlarını hiçe sayan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi asla unutmayacak ve unutturmayacağız.

 

Bu duygu ve düşüncelerle; kurban bayramında kardeşlik duygularımızı pekiştireceğimize olan inançla; başta Şanlıurfalı değerli hemşerilerim olmak üzere tüm İslam âleminin Kurban Bayramını yürekten kutluyor; milletimizin birlik ve beraberliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olması dileğiyle hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum…”