SİYASET
Giriş Tarihi : 28-10-2015 08:17   Güncelleme : 28-10-2015 08:17

ŞANLIURFALILAR MHP’YE TEVECCÜHÜ(Video)

MHP MYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Özyavuz seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 1 Kasımda yapılacak olan Erken Genel Seçimler öncesi açıklamalarda bulunan MHP MYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Özyavuz, Şanlıurfalı seçmenlerin Milliyetçi hareket Partisine 7 Haziran seçimlerinden daha fazla teveccühleri olduğu ve Şanlıurfa’dan Milletvekilleri çıkaracaklarını söyledi.

ŞANLIURFALILAR MHP’YE TEVECCÜHÜ(Video)

MHP MYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Özyavuz seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

1 Kasımda yapılacak olan Erken Genel Seçimler öncesi açıklamalarda bulunan MHP MYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Özyavuz, Şanlıurfalı seçmenlerin Milliyetçi hareket Partisine 7 Haziran seçimlerinden daha fazla teveccühleri olduğu ve Şanlıurfa’dan Milletvekilleri çıkaracaklarını söyledi.

 

MHP MYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Özyavuz, 7 Haziran seçimlerinde 45200 oy aldıklarını 5 bin oyla bir milletvekili çıkaramadıklarını fakat halkımızın teveccühleri ile 1 Kasım genel seçimlerine daha ciddi çalıştıklarını ve güçlü olarak seçime giriyoruz ve bir değil, birden fazla vekiller çıkarırız. Dedi.

 

Urfa Merkez ve İlçelerde Kanaat önderleriyle, Muhtarlarla, Kırsal ve Mahalle toplantıları yaptıklarını Esnaflar ile bir araya gelip sorunlarını dinlediklerini söyleyen Özyavuz, Vatandaşlarımızın görüş ve fikirlerini aldığımızda şunu söylediklerine şahit oluyoruz, Şanlıurfa’nın daha iyi yerlere gelebilmesi için muhakkak MHP’den milletvekili çıkarması lazım olduğunu belirtiyorlar dedi.

 

Özyavuz, Vatandaşlarımızın son terör olaylarından sonra MHP’ye yöneldiğini ve Şanlıurfa’nın son dönemlerde terörden dolayı imajının kırıldığını, Turizm ve Kültür şehri Şanlıurfa artık batıdan bakıldığında Bir Diyarbakır, Mardin, Batman gibi olayların yaşandığı terörün estiği bir şehir olarak görülmesi ve görüntünün kırılması için Kültür ve İnanç bakımından önemli olan Urfa’mızın daha iyi yerlere gelebilmesi için mutlaka MHP’nin Milletvekillerinin olması noktasında ortak düşünüyorlar açıklamasında bulundu.

 

Huzur kentimizin Terörle anılması Şanlıurfalı vatandaşımızı ve İşadamlarını rahatsız etiğini görüyoruz dedi.

 

ÖZYAVUZ ŞANLIURFA TÜRKİYE İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR

 

Şanlıurfa Güneydoğunun Batıya açılan kapısı, tarih ve Kültür açısından önemli Peygamberler şehri bin yıllık kardeşliği bağrında yaşatmış bir şehir Şanlıurfa. Tabii bunun pekiştirilmesi için HDP ve MHP milletvekillerinin de olması lazım çünkü Türk, Arap ve Kürtün huzurlu yaşadığı emsalsiz şehir Urfa bir partinin tekelinden kurtulması gerek ve huzur için AKP, MHP ve HDP partisinden vekiller çıkarması gereklidir dedi.

 

1 KASIM SEÇİMLERİNDE KOALİSYON GÖRÜNÜYOR

 

1 Kasım seçimleri için Türkiyede yapılan 19 anket sonuçlarında AKP tek başına iktidarı kuracak çoğunluğu bulamıyor. Türkiye seçmenler artık koalisyon hükümetlerini istiyorlar ve destekliyorlar dedi.

 

Özyavuz, Türkiyenin normalleşmesi için bu sıkıntılı günlerin geçmesi için koaliyon hükemetlerinin kurulması gereklidir açıklamasında bulundu.

 

Özyavuz; Şanlıurfa’da işini kurmuş olan, bu ilde oturan, yaşayan insanlara güveniyorum. Bu şehirdeki bu kötü gidişi, imajı MHP milletvekillerinin sileceğine inanıyorlar, bizde inanıyoruz, İnşallah bu dönem 7 Haziran’dan çok daha fazla oy alacağız.” Dedi.

 

Özurfahaber.com/Aziz KARAKEÇİLİ