Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 31-12-2015 13:48   Güncelleme : 31-12-2015 13:48

HİLKÜDER’DEN YENİ YIL MESAJI

Hilvan İlçesini Tanıtma, Kalkındırma ve Kültür Derneği (HİLKÜDER) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Şil, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

HİLKÜDER’DEN YENİ YIL MESAJI

Yayımladığı mesajda; yeni yılın tüm dünyaya huzur, barış, birlik ve beraberlik getirmesi dileğinde bulunan Hilvan İlçesini Tanıtma, Kalkındırma ve Kültür Derneği (HİLKÜDER) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Şil, her yeni yılın yenilikler yılı olduğuna vurgu yaptı. İnsanlığın her yeni yılda yeni atılımlar, yeni buluşlar ve her alanda ilerlemelerle zenginleştiğini ifade eden Şil, yeniliklere ayak uydurabilmek için de çok çalışmak gerektiğini ifade etti. 2015 yılının olumlu ve olumsuz birçok gelişmelere sahne olduğunu hatırlatan Şil, 2016 yılının birlik beraberlik, barış ve huzur içerisinde geçmesi ve ülkemizin kalkınma çabasına hız ve başarı getirmesi dileklerinde bulundu.

 

2016 yılını karşılamanın sevinç ve heyecanı içerisinde olduklarını belirten Şil; “Bu duygu ve düşüncelerle, hemşerilerimin ve tüm dünya insanlarının yeni yılını kutluyorum. Dilerim ülkemiz bu kaos ortamından kurtulur ve insanlar, mutlu huzurlu ve barış içerisinde yaşarlar.” diye konuştu.