Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 01-01-2016 14:56   Güncelleme : 01-01-2016 14:56

Başkan Çiftçi, Çocukları Yalnız Bırakmadı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve eşi Sema Çiftçi, yeni yılı hastanede karşılayan çocuk hastaları ziyaret ederek ve Çocuk Destek Merkezinde bulunan çocuklarla bir araya geldi.

Başkan Çiftçi, Çocukları Yalnız Bırakmadı

 

İlk olarak Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesinde yeni yılı hastanede karşılayan çocuklara, hasta yakınlarına ve çalışanlarına moral ziyaretinde bulunan Başkan Nihat Çiftçi ve eşi Sema Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeleri buradaki hastalara dağıtarak moral verdi.

 

Hastalarla ve hasta yakınlarıyla sohbet eden Başkan Nihat Çiftçi, bütün hastaların yeni yılda sağlık, sıhhat ve şifa bulmaları temennisinde bulundu.

 

2016'nın her alanda güzel bir şekilde geçmesi temennisinde bulunan Başkan Nihat Çiftçi, "2016 yılına saatler kala hasta olan çocuklarımızla bir araya geldik. Bütün hastaların sıhhat bulmasını temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

 

Ziyaretleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi tarafından, Çocuk Destek Merkezinde düzenlenen yeni yıl etkinliklerine katılan Başkan Nihat Çiftçi ve eşi Sema Çiftçi, burada kalan çocukların yapmış olduğu el işi sergisini ziyaret etti.

Daha sonra çocuklarla tek tek ilgilenen Başkan Çiftçi,  Çocuklara yeni yıl hediyeleri ve oyuncaklar dağıtıp, yeni yıla mutlu ve huzurlu bir şekilde başlamalarını temenninde bulundu.

 

Öte yandan Çocuk Destek Merkezi ziyaretlerinde Başkan Nihat Çiftçi'ye, Harran Üniversitesi Rektörü Ramazan Taşaltın da eşlik etti.