GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-01-2016 13:11   Güncelleme : 30-01-2016 13:11

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Üyesi Ali Çetinkaya için asker gecesi düzenlendi.

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği iki haftada bir düzenlediği istişare toplantısı geçtiğimiz gün yapıldı. Dernek binasında toplanan Çalışan Gazeteciler, öngördüğü faaliyetleri üyelerin oylamasına sundu.

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Üyesi Ali Çetinkaya için asker gecesi düzenlendi.

ASKER UNUTULMADI

 

Dernek binasında toplanan gazeteciler, askere gidecek olan Edessa TV Muhabiri Ali Çetinkaya için asker gecesi düzenlendi. Düzenlenen geceye katılan gazeteciler tek tek görüşünü belirterek, Çetinkaya’ya hayırlı teskereler dileğinde bulundu.

 

Gecede konuşan Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak; “ Bu akşam hem istişare toplantımızı gerçekleştirdik hem de Aramızdan 5 aylığına ayrılacak olan meslektaşımız için toplandık. Ayrıca Çarşamba günü saat 18.30’da asker kardeşimizi uğurlayacağız. Dernek olarak acı günde tatlı günde beraber olduğumuzu arkadaşımıza hissettirmek için bugün toplandık. Arkadaşımıza hayırlı teskereler diliyorum” dedi.

 

Ali Çetinkaya ise; “ Ben Dernek Başkanımız Tahir Gülebak’ın şahsında bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yaklaşık 3 yıldır Şanlıurfa’da görev yapıyorum. Başkanımızın da ifade ettiği gibi kısa bir süreliğine aranızdan ayrılacağım. Burada meslektaşlarımızı bir arada görmek ve desteğini hissetmek gerçekten onur verici bir durum. Buradaki herkesten öğrendiğim şeyler oldu. Tecrübelerinden faydalandım. Bu gece burada olan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.