KADIN
Giriş Tarihi : 07-03-2016 11:51   Güncelleme : 07-03-2016 11:51

Şanlıurfa Eğitim İş Şubesi Fotoğraf Sergisini Açtı

Şanlıurfa Eğitim İş Şubesi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde 05.03.2016 cumartesi günü Büyükşehir Belediyesi Sergi Salonunda Fotoğraf Sergisi açıldı

Şanlıurfa Eğitim İş Şubesi Fotoğraf Sergisini Açtı

Fotoğraf sanatçısı, eğitimci Ayşe KARAKUŞ ve Yaşar GÜLAY’a ait eserlerin sergilendiği salon 8 Mart Salı günü saat 16.00 ya kadar Şanlıurfalıların ziyaretine açık kalacak.

 

                Şanlıurfa Eğitim İş Şube Başkanı Ramazan KOCAOĞLU yaptığı açıklamada;

“Örgütlü hareket etmediğimiz sürece bu sömürü devam edecektir. Emekçi kadının kurtuluşu kapitalist düzende en çok sömürülen ve ezilen işçi sınıfının kurtuluşundan farklı bir yol izlemeyecektir.Emekçi kadınlar, sınıfdaşlarıyla birlikte mücadele ederek kurtulacaklardır. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi; ‘Şunu anlamak lazımdır ki dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir.’ Sözünü mücadelemizde rehber ediniyoruz. Konuyla ilgili etkinliklerimiz devam edecek. 08 Mart Salı günü saat 19.00 da sendikamızca Şair Nabi Kültür Merkezinde düzenlenen şiir dinletisi etkinliğimize tüm Şanlıurfalı hanfendileri davet ediyoruz. Yaşasın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü”

Dedi.