KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 29-03-2016 13:12   Güncelleme : 29-03-2016 13:30

TIR, düğün arabası oldu

ŞANLIURFA'da, 29 yaşındaki TIR şoförü Ali Şeker, TIR'ını süsleyerek düğün arabası yaptı.

TIR, düğün arabası oldu

 

Şanlıurfa'da TIR şoförü Ali Şeker, yaşamını akrabası olan Gülizar Şeker ile birleştirdi. Ali Şeker'in şoförlüğünü yaptığı ve süsleyerek düğün arabasına dönüştürdüğü TIR görenleri şaşırttı. Ali Şeker, ön bölümüne 'Şu geleni iyi tanı, Urfa'nın genç kaptanı' yazısını yazdırıp, direksiyonuna geçtiği TIR ile gelini alarak düğün salonuna gitti. Düğüne katılan davetliler karşılarında TIR'ın süslendiğini ve içerisinden gelin ile damadın indiğini görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Zılgıt ve alkışlar içerisinde düğünün yapıldığı salona geçen çift, düğünün ardından tekrar TIR'la şehir turu atarak evlerine gitti. 

Geçimini sağladığı TIR'ın daha bereketli olması için hayatının en mutlu gününde aracını düğün arabasını yaptığını belirten damat Ali Şeker, "Hayatımı kazandığım bu TIR'ı süsledim ve düğün arabası yaptım. Gelini TIR'la almaya gittiğimde herkes çok şaşkınlık yaşadı. Çoğu insan gelin gibi süslediğim TIR'ımın önünde fotoğraf çektirdi" dedi.

SANLIURFA’DA DUNYA EVINE GIREN TIR SOFORU 29 YASINDAKI ALI SEKER DUGUNUNDE KENDISINE AIT TIR’I SUSLEYEREK GELIN ARABASI YAPTI FOTO: SANLIURFA – DHA SANLIURFA’DA DUNYA EVINE GIREN TIR SOFORU 29 YASINDAKI ALI SEKER DUGUNUNDE KENDISINE AIT TIR’I SUSLEYEREK GELIN ARABASI YAPTI FOTO: SANLIURFA – DHA SANLIURFA’DA DUNYA EVINE GIREN TIR SOFORU 29 YASINDAKI ALI SEKER DUGUNUNDE KENDISINE AIT TIR’I SUSLEYEREK GELIN ARABASI YAPTI FOTO: SANLIURFA – DHA SANLIURFA’DA DUNYA EVINE GIREN TIR SOFORU 29 YASINDAKI ALI SEKER DUGUNUNDE KENDISINE AIT TIR’I SUSLEYEREK GELIN ARABASI YAPTI FOTO: SANLIURFA – DHA