GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-04-2016 21:32   Güncelleme : 28-04-2016 21:32

Genç Girişimci Funda Şenateş Halkın Sesi Kulağı Oluyoruz

Hakmer Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Şirketi Güneydoğu Anadolu Bölgesi Bölge Müdürü Genç Girişimci İş Hanımı Funda Şenateş Siverek ilçesinden bölgeye hakim bir şekilde Trafik kazası mağdurlarının sesi ve kulağı olmuş.

Genç  Girişimci   Funda Şenateş  Halkın Sesi Kulağı Oluyoruz

 

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA

 

Hakmer  Hasar Yönetimi ve Danışmanlık  Şirketi Güneydoğu Anadolu Bölgesi Bölge Müdürü Genç Girişimci İş Hanımı Funda Şenateş   Siverek ilçesinden  bölgeye hakim bir şekilde  Trafik kazası mağdurlarının sesi ve kulağı olmuş.

 

Hakmer  Hasar Yönetimi ve Danışmanlık  Şirketi Güneydoğu Anadolu Bölgesi Bölge Müdürü Genç Girişimci İş  Hanımı Funda Şenateş   yaptığı açıklamasında öncelikle  Siverek ilçesinde genç bir girişimci bir hanım hanım efendi olarak 2 yıldır  bölge müdürlüğünü yörütmekteyim bölgede bize bağlı bayiler olduğunu sürekli bayi ataması yaptıklarını biz Güneydoğu Anadolu Bölgesinde  Trafik kazası mağdurlarının sesi ve kulağı olduk ,onların acılarına derman olduk  hakmer hasar olarak  bizim için mağdurların sorunu bizim sorunumuzdur.

Siverek ilçesinde  bir kadın olarak bu işe başladığımda  önce hor bakıyorlardı  insanlara yardımcı olduktan sonra insanların ilgisi cektik artık kaza anında kendileri direk arıyor biz bunu çözdük insanlara bir  nebzede olsa yardım etmek bizi sevindiriyor .

Kadın girişimci bir iş hanımı olarak  yüzlerce calışanımız var bölgede onlar ile bir aile içerisinde şirketimizin en iyi yere getirmek için çalışmalarımız devam etmekte olduğunu ,

Hakmer  Hasar Yönetimi ve Danışmanlık  Şirketimiz :Merkezi İstanbul ilinde bulunan  bir şirket olduğunu  Türkiye Geleninde   binlerce çalışanı ve bölge müdürlükleri bulunan   bir trafik kazası mağdurları için kurulan bir şirket olarak  çalışmalarımız devam etmektedir.

Hakkımızda 2002 yılından beri bu sektörde öncü firma olarak hizmet veren ve şimdi büyük bir aile olan “HAKMER HASAR YÖNETİMİ VE DANIŞMANLIK “ olarak yurt içine yayılmış temsilci ağı ile halkımıza hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu hizmeti yaparken:

Amacımız: Son 10 yılda meydana gelen trafik kazalarında gerçekleşen ölüm ve sakatlanmalara bağlı tazminatlarınızı 45 gün gibi kısa bir sürede kusurlu aracın sigorta poliçesindeki teminatından alınmasını sağlamak . Değerlerimiz: zaten acılı ve yaralı olan trafik kazası mağdurlarını incitmeden güler yüzlü ve çok hızlı bir hizmet vermek ve bu hizmeti verirken de talebimiz sonuçlana kadar hiçbir ücret almamak ve masraf yaptırmamak.

Hedefimiz: Trafik kazası mağdurlarına hızlı bir şekilde ulaşarak yardım elimizi hemen uzatmak ve onların yüzündeki ümitsizliği ve kaygıyı silerek yanlarında olduğumuzu hissettirmek. Hasar uzmanlarımız, temsilcilerimiz ve mağdurlarımız ile biz kocaman, mutlu bir aileyiz.

Firmamız trafik kazası mağdurlarının trafik mali zorunlu sigorta veya kaskolarından hak kazandıkları maddi teminatı mağdur adına tüm Türkiye’ye yayılan örgütlü bir yapı içerisinde, tamamen bu konuda uzmanlaşmış sigortacı ve avukatlar vasıtasıyla işlemleri takip ederek ve başlangıçta mağdurdan mahkeme ve avukatlık ücreti talep etmeden 2 – 3 ay gibi kısa sürede sonuçlandırarak mağdura poliçede teminat olarak gösterilen tüm miktarı azami ölçüde sağlamak maksadıyla kurulmuş ve faaliyetine devam etmektedir..

Yaralanma Halinde; Kazada yaralanan üçüncü şahsın tedavi giderleri toplamı, sigortalı aracın kusuru oranında ve teminat dahilinde ödenmektedir.

Maluliyet Halinde; Kazada zarar gören üçüncü şahsın malul kalması halinde, uğradığı maluliyet sebebiyle geri kalan saptanmaktadır. Çıkacak maddi tazminat kusur oranında ödenecek.

 

Tek kelime ile bölgede kadın girşimcilerin yaygınlaştığını görüyorum .Biz her zaman Trafik kazası mağdurlarının sesi ve kulağı  olacağız .