SPOR
Giriş Tarihi : 03-05-2016 20:23   Güncelleme : 03-05-2016 20:23

Türkiye Gençlik Konfederasyonundan Şanlıurfa Spora Anlamlı Ziyaret

Şanlıurfa Spor Tesislerini Türkiye Gençlik Konfederasyonu Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Avukat Ferzan Arkan Başkan Vekili Avukat i.Bülent Kendirci ve beraberindeki heyet ile ziyaret ettiler. Şanlıurfa Spor Yönetim Kurulu üyeleri Süleyman Aksu ,İbrahim Demirkan Türkiye Gençlik Konfederasyonu Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Avukat Ferzan Arkan ve beraberindeki heyeti karşıladılar.

Türkiye Gençlik Konfederasyonundan Şanlıurfa Spora Anlamlı Ziyaret

ABDULLAH YİĞİT –ŞANLIURFA


 Şanlıurfa Spor Tesislerini Türkiye Gençlik Konfederasyonu Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Avukat Ferzan Arkan Başkan Vekili Avukat i.Bülent Kendirci ve beraberindeki heyet ile ziyaret ettiler. 
Şanlıurfa Spor Yönetim Kurulu üyeleri Süleyman Aksu ,İbrahim Demirkan Türkiye Gençlik Konfederasyonu Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Avukat Ferzan Arkan ve beraberindeki heyeti karşıladılar. 


TGK Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Avukat Ferzan Arkan Şanlıurfa spor Futbolcuları ile sohbet etti Antreman arası . Futbolculara , Teknik heyete kendi eli ile baklava ikram ederek sizin başarınız bizim başarımız dedi. Tek tek futbolcular ile tokalaşarak onlara Baklava ikram etti. 


Türkiye Gençlik Konfederasyonu Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Avukat Ferzan Arkan yaptığı açıklamada öncelikle bizi sıcak karşılayan şanlıurfa spor yönetim kurulu üyelerine ,Futbolcularına,Ve teknik heyete Teşekkür ediyorum . Türkiye Gençlik Konfederasyonu olarak bölgede yapılacak projelere her zaman destek oluyoruz. Şanlıurfa spor takımının başarısı hepimizin başarısıdır.şanlıurfa spor kulüp yöneticileri,yetkilileri ,futbolcuların her zaman çalışmalarından dolayı takdir ediyorum . Ligde kalan iki haftada şanlıurfa spora desteklerin dahada artması gerekmektedir. şahsım ve Türkiye Gençlik Konfederasyonu olarak her zaman şanlıurfa sporun yanında olacağız. Bu zor günlerde tüm şanlıurfa halkının ve Stk temsilcilerin şanlıurfa spora destek olmaları gerektiğini vurgulayan Başkan Av.ferzan Arkan zorlu Elazığspor deplasmanından Ş.urfa sporun puan veya puanlarla dönerek ligde kalacağına inanıyorum dedi.

 

Şanlıurfa Spor kulüp yönetim kurulu üyesi Süleyman Aksu ise Türkiye Gençlik konfederasyonun Şanlıurfa spor tesislerine yaptığı ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum, Şanlıurfa spor hepimizin dedi.