GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-05-2016 07:49   Güncelleme : 17-05-2016 07:49

Tusad `tan Ekonomist Fatih Bucak `a Ödül

İstanbul Turizm Seyahat Acentaları ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı Hasan Bayram ve yönetim kurulu üyeleri bugün şanlıurfaya cıkarma yaptılar . Şanlıurfanın Sevilen Ekonomist Fatih Bucak `a TUSAD Yüksek İstişare Heyeti Üyesi olarak Turizme katkı sağladığı için Plaket verdiler. TUSAD Genel Başkanı Hasan Bayram Şanlıurfanın Sevilen Ekonomist Fatih Bucak `a Plaketini takdim etti.

Tusad `tan Ekonomist  Fatih  Bucak `a  Ödül

ABDULLAH YİĞİT –ŞANLIURFA 


 İstanbul Turizm Seyahat Acentaları ve İş Adamları Derneği  Genel Başkanı Hasan Bayram ve yönetim kurulu üyeleri bugün şanlıurfaya cıkarma yaptılar .
Şanlıurfanın Sevilen Ekonomist   Fatih Bucak `a TUSAD Yüksek İstişare Heyeti Üyesi olarak Turizme katkı sağladığı için Plaket verdiler.
TUSAD  Genel Başkanı  Hasan Bayram  Şanlıurfanın Sevilen Ekonomist  Fatih Bucak `a Plaketini  takdim etti.


TUSAD  Genel Başkanı  Hasan Bayram   Yaptığı Açıklamasında öncelikle Şanlıurfanın yetiştirmiş olduğu 
 Ekonomist  Fatih Bucak `a  TUSAD Yüksek İstişare Heyeti Üyesi olarak  Turizme katkı sağladığı için Plaket verdik  .
Biz Tusad Olarak istanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde Çeşitli ekonomi projelerimiz ve Turizm sektörü ile ilgili konular yaptığımız çalışmalarımız hız kazanmakta olduğunu bugün Şanlıurfadayız Türizm  merkezindeyiz bir an önce Türkiyenin her tarafının türizm en iyi gelmesi için ben ve yönetim kurulu üyelerim iş adamları üyeler ile en yakın zamanda illerde teşkilatlanıp konunun en iyi yere getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir dedi.
Şanlıurfanın Sevilen Ekonomist  Fatih Bucak ise TUSAD  Genel Başkanı  Hasan Bayram   kardeşime bana vermiş oldukları Plaketten dolayı teşekkür ediyorum 
.Artık ülkemizdeki turizm en iyi  yere gelmesi için ben ve ekibim olarak her zaman turizm destek olmuşuzdur ,Türkiye bizim başka Türkiye yok diyorum .