GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-05-2016 08:41   Güncelleme : 21-05-2016 09:12

Tüdkiyeb Genel Bşk. Çelik`ten Berat Kandili Mesajı

Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Nihat Çelik Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Nihat Çelik Berat kandili dolayısı yayınladığı mesajında şunları ifade etti :Şaban ayının 15. gününe denk gelen rahmet, mağfiret ve bağışlanma ayı olan, Ramazan ayının habercisi olarak bilinen Berat Kandilinin, Tüm inananlara sağlık, mutluluk ve dostluk getirmesi temennisinde bulunan Başkan Çelik, mesajında şunları söyledi;

Tüdkiyeb Genel Bşk. Çelik`ten Berat Kandili  Mesajı

ABDULLAH YİĞİT –ANKARA

 

Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Nihat Çelik Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı. 


Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Nihat Çelik   Berat kandili dolayısı ile yayınladığı mesajında şunları ifade etti :Şaban ayının 15. gününe denk gelen rahmet, mağfiret ve bağışlanma ayı olan, Ramazan ayının habercisi olarak bilinen Berat Kandilinin, Tüm inananlara sağlık, mutluluk ve dostluk getirmesi temennisinde bulunan Başkan Çelik, mesajında şunları söyledi;

“Mübarek günler içerisinde farklı bir öneme sahip olan ve rahmet, bereket, feyz, mağfiret gibi tüm değerleri içerisinde barındıran Ramazan Ayı’nın bir bakıma müjdeleyicisi olarak da ele alınan Berat Kandili’nin başta Tüdkiyeb Üyelerimiz olmak üzere tüm inananlar için güzellikler, bereket, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum. 
Bu özel günlerin tüm insanlığa bahşedilmiş güzelliğini, toplum içinde paylaşılan hayratlar ile değerlendirmek ve ibadetin verdiği huzur ile yaşamak insana hayır vesile eder, dardan kurtarır, sevgi ve merhameti getirir. Tüm İslam Aleminin Mübarek Berat Kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.