GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-05-2016 01:54   Güncelleme : 28-05-2016 02:28

Şander Bşk Çiçek ’in Mutlu Günü

Ankara Şanlıurfalılar Derneği ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çiçek’in Mutlu günü. Ankara Şanlıurfalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çiçek’in kızı Mimar Rezzan Çiçek ile inşaat mühandisi Özgür Keleş Ankara’da yapılan törenle nişanlandılar.

Şander Bşk Çiçek ’in Mutlu Günü

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA -ÖZEL HABER 


Ankara Şanlıurfalılar Derneği ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çiçek’in Mutlu günü.
Ankara Şanlıurfalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çiçek’in  kızı Mimar Rezzan Çiçek  ile  inşaat mühandisi Özgür Keleş Ankara’da yapılan törenle nişanlandılar.


Sıra Gecesi Gurubunun sahne aldığı Ankara Vivaldi CE Gold Otel’de yapılan  nişan törenine  Akparti Şanlıurfa Milletvekili ve Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı M.Kasım Gürpınar ,Şanlıurfa Vakfı Başkanı  Halil Çoşkun ,Avukat Osman Eyyüpoğlu, Avrupa Gazeteciler  Derneği Gaziatep il Temsilcisi Gazeteci Abdullah Yiğit, çok sayıda Şanlıurfadan gelen misafirler ,Ankara ilinde yaşayan şanlıurfalılar ile Stk Temsilcileri ve çok sayıda iş adamların katılımı ile nişan töreni yapıldı .


Rezzan ve Özgür çiftinin Nişan töreninde yüzükleri Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar takarak ömür boyu mutluluklar diledi.


Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar yaptığı konuşmasında öncelikle iki çiftte ömür boyu mutluluklar diliyorum evliliğin ilk adımı olan nişan töreninde Bismillah Diyerek yüzüklerini taktım en yakın zamanda düğününde olmasını  temenni ediyorum ve her iki ailenin farklı kültürlerin bir arada olması çok güzel  buda ülkemizin ne kadar güzel Olduğunun ifadesidir, cennet olan Türkiyemizin insanların bir arada olmasına inanın cok seviniyorum ,Mutluluklar diliyorum Çiçek ve Keleş Ailesine .


ŞANDER Genel Başkanı Mehmet  Çiçek ise bu Mutlu Günümde Şanlıurfa Milletvekilimiz M. Kasım Gülpınar , Stk Temsilcileri,Tüm Dostlarımı ,Akrabalarımı Kızımın Nişan Törenine katıldıkları için Teşekkür Ediyorum dedi.
Gecede   halaylar cekildi,doyasıya  davetliler  geceye  halay cekerek.