GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-06-2016 01:08   Güncelleme : 14-06-2016 01:32

Osb Müteşebbis Heyet Bşk . Geleneksel İftar Yemeğinde Vali Küçük `e Teşekkür Belgesi

OSB Müteşebbis Heyet Başkanlığı Geleneksel İftar yemeği Şanlıurfada bir özel otelde yapıldı . OSB Müteşebbis Heyet Başkanlığı Geleneksel İftar yemeğine katılanlar ise OSB Müteşebbis Heyet Başkanı ve Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük , OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İbrahim İletmiş,ASKON Ankara Şube Başkanı Abdurrahman Eyyüpoğlu,OSB Müdürü Oktay Yaşar ,OSB Yönetim Kurulu üyeleri Mithat Arhan ,Mustafa Badıllı. Şanlıurfa Spor As Başkanı İsmail Bağıban,ŞUTSO Başkan Vekili Kadir Kılıçoğlu,Şanlıurfa Vali Yardımcısı Uğur Sezer,Evren Sanayi Kooperatif Başkanı Mustafa Aslan ve yaklaşık Organize Sanayi Bölgesindeki 400 E Yakın Sanayici, Geleneksel iftar yemeğine katıldı.

Osb Müteşebbis Heyet Bşk . Geleneksel   İftar Yemeğinde  Vali Küçük `e Teşekkür Belgesi

ABDULLAH YİĞİT –ŞANLIURFA 


OSB Müteşebbis Heyet Başkanlığı Geleneksel   İftar yemeği Şanlıurfada  bir özel otelde yapıldı .
OSB Müteşebbis Heyet Başkanlığı Geleneksel   İftar yemeğine katılanlar ise  OSB Müteşebbis Heyet Başkanı ve Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük , OSB Yönetim Kurulu  Başkan Vekili ve Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İbrahim İletmiş,ASKON Ankara Şube Başkanı Abdurrahman Eyyüpoğlu,OSB Müdürü Oktay Yaşar ,OSB Yönetim Kurulu üyeleri Mithat Arhan ,Mustafa Badıllı. Şanlıurfa Spor As Başkanı İsmail Bağıban,ŞUTSO Başkan Vekili Kadir Kılıçoğlu,Şanlıurfa Vali Yardımcısı Uğur Sezer,Evren Sanayi  Kooperatif  Başkanı Mustafa Aslan ve yaklaşık Organize Sanayi Bölgesindeki  400 E Yakın Sanayici, Geleneksel iftar yemeğine katıldı.
Osb Tarafından yapılan  yatırımlarla ilgili  sanayicilere sinazim ile sunrum  yapıldı.


Devasa yapılan yuvarlak masasında protokol bir arada oturarak iftar yaptı . misafirler için ise  en güzel hazırlanmış iftar menusunda   Ezanın okunmasından sonra iftar açıldı. İftar sonrası   Konuşmalara başlandı.


OSB Müteşebbis Heyet Başkanı ve Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük : Şanlıurfa ilimiz huzur ve güven şehri olduğunu ifade ederek ,buradaki  başarının temelindeki sır aynı anlayışınla aynı heyacanla aynı hedefe kitlenmiş sanayicinin  ,yöneticisi  aynı konuya kitlenmiş durumda olmasıdır ,ikinci organize sanayi bölgesini birinci organize sanayi bölgesi  ile birleştirdik, lojistik merkezi yapılıyor yakın zamanda yapılacak hızlı tren ise buraya yapılıyor ,cami yapılıyor ,kurumuza yapılan borcu olan firmalarımızın  elektirik ,su ve alt yapısında erken verenlere yüzde 85 indirim yapılacaktır . değerli hemşerilerim türkiyenin en sıtratejik  bölgesidir  bu bölge ortadoğuya hitap edecek bir bölgedir uzun vadeli gümrük müdürlüğünün getirmemiz ,bu önemli  bu ilimize  yatırım yaptığınız için ayrı ayrı hepinize teşekkür ediyorum dedi.


OSB Yönetim Kurulu  Başkan Vekili ,Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İbrahim İletmiş ise  Şanlıurfa Valimiz  İzzettin Küçük`e  çok çok teşekkür ediyoruz  OSB  en iyi yere getirmek için çalışmalar yaptı,  biz sanayiciler olarak ona minnattarız  her zaman yanında olacağız  Bursa ilinine tayını cıkması ile  artık Bursalı iş Adamlarını şanlıurfaya yatırıma bekliyoruz bizde iş adamları olarak  bursaya gideceğiz sayın valim izzettin küçük ise bize yardımcı olacak diyen başkan iletmiş şanlıurfa ilinin sanayicinin merkezi olduğunu  söyledi .


Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük `e Organize Sanayi  bölgesine  Sunmuş Olduğu Büyük Hizmet ve Emeklerinden Dolayı . Müteşebbis Heyet Başkanlığımızın Adına Teşekkür Plaketini  Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı ve OSB Yönetim Kurulu  Başkan Vekili İbrahim İletmiş  verdi.
Toplu Fotoğraf cekiminden sonra iftar yemeği bitti.