Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 24-06-2016 17:38   Güncelleme : 24-06-2016 17:38

EYYÜBİYE BELEDİYESİ'NDEN HASTA YAKINLARINA İFTAR SOFRASI

Eyyübiye Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü, Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nde yatmakta olan hasta yakınları için açtığı iftar sofrası yoğun ilgi gördü.

EYYÜBİYE BELEDİYESİ'NDEN HASTA YAKINLARINA İFTAR SOFRASI

Eyyübiye Belediyesi, sosyal belediyecilik hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek Balıklıgöl Devlet Hastanesi’nde yatmakta olan hasta yakınlarına ve refakatçilere iftar sofrası açtı. Balıklıgöl Devlet Hastanesi bahçesinde kurulan iftar sofrasına birçok hasta yakını ve refakatçi katıldı. Hasta yakınları ve refakatçiler Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci'ye kendileri için kurulmuş olan iftar sofrasından dolayı memnuniyetlerini bildirdi.

Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nin bahçesinde iftarını açan vatandaşlar duydukları memnuniyeti şu şekilde ifade etti: "Eyyübiye Belediyesi’nin biz hasta yakınlarına yapmış olduğu iftar sofrası etkinliğinden dolayı Eyyübiye Belediyesi Başkanı Mehmet Ekinci'ye teşekkür ediyoruz. Ramazan ayında bu tarz organizasyonların yapılması bizi memnun etti. Hata yakınları için tüm hastanelerde iftar sofralarının kurulmasını istiyor ve her yıl devamını diliyoruz.