Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 29-06-2016 15:39   Güncelleme : 29-06-2016 15:39

TEMİZLİK İŞÇİLERİ UNUTULMADI

Eyyübiye Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan 500 temizlik personeline gıda yardımında bulundu. Eyyübiye Belediyesi, Ramazan ayı boyunca Eyyübiye İlçesi sınırlarında yaşayan 5 bin dar gelirli aileye gıda yardımından sonra ihtiyaç sahibi olan kendi personelini de unutmadı. Eyyübiye Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan 500 personele gıda yardımında bulunuldu.

TEMİZLİK İŞÇİLERİ UNUTULMADI

Eyyübiye Belediyesi Başkan Vekili İlhami Günbeği, "Eyyübiye Belediyesi Başkanımız Mehmet Ekinci'nin talimatlarıyla Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü ve Umut Masası vasıtasıyla bugüne kadar birçok dar gelirli ve ihtiyaç sahibi aileye ulaştık. Bu ramazan ayında 5 bin dar gelirli aileye ve 650 yetime iftar ve giyecek desteğinde bulunduk. Bugün de değişen ve gelişen Eyyübiye'nin dönüşümünde pay sahibi olan personelimizle birlikteyiz ve onlara gıda desteğinde bulunuyoruz. Bu gıda desteğimiz diğer birimlerde de aynı şekilde rutin halde devam edecektir. Personelimize yaptıkları temizlik gerekse ilaçlama çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Uğur Konak, "Temizlik İşleri Müdürlüğü olarak 500 personelimize gıda yardımında bulunuyoruz. Eyyübiye İlçesi'nde yaşayan vatandaşlarımıza gün boyu temizlik ve ilaçlama konusundaki hizmetlerimiz de devam edecektir" şeklinde konuştu.