Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 03-07-2016 15:22   Güncelleme : 03-07-2016 15:22

HALİLİYE BELEDİYESİ’NDEN BİR İLK DAHA; YAŞLILARA BAYRAM TRAŞI

Haber Merkezi www.gaphaberleri.com Şanlıurfa (Rıha)

HALİLİYE BELEDİYESİ’NDEN BİR İLK DAHA; YAŞLILARA BAYRAM TRAŞI

BAYRAM TRAŞLARI HALİLİYE BELEDİYESİ’NDEN

 

Haliliye Belediyesi, kentte ilkleri gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Birçok yeniliğe ev sahipliği yapan belediye, Ramazan Bayramı öncesinde de, evde bakım hizmetinden yararlanan yaşlı bireylere bayram tıraşı hizmeti sundu.

 

Temel ve sosyal belediyecilik hizmetlerinde adından çokça söz ettiren Haliliye Belediyesi, ilkleri yaşatmayı sürdürüyor. Başkan Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmete sunulan ve her kesimin taktirini toplayan evde bakım hizmetinden yararlanan yaşlı bireyleri, Ramazan Bayramı öncesi Haliliye Belediyesi unutmadı. Bakım hizmetinden yararlanan erkek bireylerle görüşen ekipler, bayram öncesi tıraş ihtiyacını gerçekleştiremeyenlerin kapılarını çaldı. Haliliye Belediyesi bünyesindeki erkek berberi, ziyaret edilen evlerdeki bireylerin saç ve sakal tıraşı ihtiyacını yerinde gerçekleştirdi.

 

Tıraş ihtiyaçları giderilen yaşlılar, daha önce böyle bir hizmet görmediklerini, Başkan Fevzi Demirkol ve Haliliye Belediyesi ile her türlü ihtiyaçlarının gerçekleştirildiğini söyleyerek, teşekkürlerini ilettiler.