GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-07-2016 00:22   Güncelleme : 04-07-2016 00:22

Şander Gnl Bşk Çiçek`ten Ramazan Rayramı Mesajı

Ankara Şanlıurfalılar Derneği Genel Başkanı Mehmet Çiçek Milletimizin ve Tüm İslam Aleminin Mübarek Ramazan Bayramını kutladı. Çiçek , yayımladığı kutlama mesajında, manevi güzellikleri barındıran bir Ramazan ayını daha geride bırakırken, bayrama ulaşmanın huzurunu yaşadıklarını belirtti.

Şander Gnl Bşk Çiçek`ten Ramazan Rayramı Mesajı


 ABDULLAH YİĞİT 

 

Ankara Şanlıurfalılar Derneği Genel Başkanı Mehmet Çiçek Milletimizin ve Tüm İslam Aleminin Mübarek Ramazan Bayramını kutladı. 

Çiçek , yayımladığı kutlama mesajında, manevi güzellikleri barındıran bir Ramazan ayını daha geride bırakırken, bayrama ulaşmanın huzurunu yaşadıklarını belirtti. 

İçinde pek çok güzellikleri barındıran bayramlarda neşe ve sevinçlerin evlerden evlere şehirlerden şehirlere yayıldığına vurgu yapan Çiçek , milletçe birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde bir bayram geçirmeyi temenni etti. 

Şander Genel Başkanı Mehmet Çiçek  bayramların birlik beraberliğin simgesi olduğunu vurgulayarak, mesajında şunları kaydetti:
  
‘’Bayramlar gönüllerimizi en güzel dilek ve duygularla birleştirme, kardeşliğimizi pekiştirme, ihtiyacı olanların yardımına koşma, çocukları sevindirme zamanlarıdır. İnşallah bayramın mutluluğunu hep birlikte yaşarız, herkes gönlünce bir bayram geçirir. Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşerilerimin ve milletimizin mübarek Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutlarım. Bayramın tüm insanlığa huzur getirmesini, çatışmaların ve acı olayların yaşandığı İslam ülkelerinde de dayanışma, barış ve selamet ortamının yeniden tesis edilmesine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan dilerim.’’