GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-07-2016 01:32   Güncelleme : 04-07-2016 01:32

Şanlıurfa Spor Bşk. Bağıban`ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Şanlıurfa Spor Başkanı İsmail Bağıban Ramazan Bayramı Dolayısı İle Mesaj Yayınladı. Şanlıurfa Spor Başkanı İsmail Bağıban :Toplumsal yaşamımızda önemli bir yeri olan, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, dargınların barıştığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu ve sevinci içerisindeyiz.

Şanlıurfa Spor  Bşk. Bağıban`ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

ABDULLAH YİĞİT 


Şanlıurfa Spor Başkanı İsmail Bağıban Ramazan Bayramı Dolayısı İle Mesaj Yayınladı.
Şanlıurfa Spor Başkanı İsmail Bağıban :Toplumsal yaşamımızda önemli bir yeri olan, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, dargınların barıştığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu ve sevinci içerisindeyiz.


Bayramlar, karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, toplumsal barışın, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının arttığı günlerdir. Bayram günlerinin sevincini ailemizle, akrabalarımızla, dostlarımızla, engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla, huzur evindeki yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamak, milletçe kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini oluşturacaktır.
Ramazan Bayramı'nın tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini  temenni eder, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle Ramazan bayramınızı en içten duygularla kutlarım.