SPOR
Giriş Tarihi : 12-07-2016 07:23   Güncelleme : 12-07-2016 07:39

Beşiktaş Usa Geleneksel Pikniğine Yoğun İlgi

Beşiktaş USA Derneğinin düzenlediği geleneksel bayramlaşma, bu yıl piknikle gerçekleştirildi. Dernek üyelerini ve taraftarları biraraya getirin pikniğe bu yıl yoğun katılım oldu. Piknikte misafirlere mangalda köfte, tavuk, sosis başta olmak üzere Türk mezeleri, salata, meyve, tatlı ve her türlü içecek ikramında bulunuldu.

Beşiktaş Usa Geleneksel  Pikniğine  Yoğun İlgi

ABDULLAH YİĞİT –USA 

 

Beşiktaş USA Derneğinin düzenlediği geleneksel bayramlaşma, bu yıl piknikle gerçekleştirildi. Dernek üyelerini ve taraftarları biraraya getirin pikniğe bu yıl yoğun katılım oldu. 
Piknikte misafirlere mangalda köfte, tavuk, sosis başta olmak üzere Türk mezeleri, salata, meyve, tatlı ve her türlü içecek ikramında bulunuldu.


 Pikniğe sadece Beşiktaş taraftarları değil, Fenerbahçe ve Galatasaray takımları başta olmak üzere diğer takım taraftarları de ilgi gösterdi. 
New York'un Long Island bölgesinde bulunan Hemstead Lake State Park'ta gerçekleştirilen bayramlaşma pikniğinde çocuklar çeşitli oyunlar oynayıp yarışmalar yaparken, yetişkinler de Hempstead Lake'in muhteşem manzarasında, uzun zamandır görme fırsatı olmayan arkadaşlarla keyifli vakit geçirdiler. Pikniğe katılan misafirlere çekilişle başta yeni sezon Beşiktaş formaları, Beşiktaş USA balo biletleri, Vodafone Arena'da maç bileti olmak üzere çeşitli hediyeler dağıtıldı.


 Beşiktaş USA Başkan yardımcısı Alper Ahmedoğlu, piknikte yaptığı konuşmada misafirlere teşekkür ederken, " Geçen sene ilk kez düzenlediğimiz halka açık bayramlaşma pikniğimize yüz kişilik katılım olmuştu. Bu sene özellikle çocukların katılımıyla bu sayıyı 300'e çıkardık... Seneye bu sayıyı daha da artırmayı planlaiyoruz. Ekim ayında Başkanımız Fikret Orman ve yönetim kurulumuz ile sürpriz sanatçıların katılacağı Şampiyonluk balosu düzenliyoruz.