GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-07-2016 17:25   Güncelleme : 18-07-2016 17:25

Eyyüpoğlu’dan Darbe Girişimine Sert Tepki

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, darbe girişimine sert tepki göstererek birlik ve beraberlik mesajı verdi. Yaptığı basın açıklaması ile darbe gişimini kınayan ŞanlıurfaTicaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, herkesin demokrasiye sahip çıkmasını istedi.

Eyyüpoğlu’dan Darbe Girişimine Sert Tepki

ABDULLAH YİĞİT 

 

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu,  darbe girişimine sert tepki göstererek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Yaptığı basın açıklaması ile darbe gişimini kınayan ŞanlıurfaTicaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, herkesin demokrasiye sahip çıkmasını istedi.

Kalkışma girişiminde bulunanların milletin iradesini hiçe sayarak şuursuzca hareket ettiklerini ifade eden Eyyüpoğlu, bu kişilerin en ağır şekilde cezalandırılacağına inandıklarını söyledi.

Eyyüpoğlu; "Milletimiz, Cumhurbaşkanımızı dinleyip sokaklara çıkarak ve Emniyet teşkilatımıza destek vererek bu hain girişimi engellemişlerdir. Halkın iradesine yapılmış olan hain saldırı bertaraf edilmiştir.  Bu uğurda çok sayıda vatandaşımızın şehit olması bizi derinden üzmüştür. Şehitlerimize rahmet yaralılarımıza ise acil şifalar diliyorum.” dedi.