GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-07-2016 21:16   Güncelleme : 18-07-2016 21:29

Bşk.Açıkgöz Darbeye Hayır Demokrasiye Evet

Şanlıurfa Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Abdullah Açıkgöz ve yönetim kurulu üyeleri Darbeye Hayır Demokrasiye evet diyerek basın açıklaması yaptılar. Şanlıurfa Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Abdullah Açıkgöz yaptığı Basın Açıklamasında : Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmaya, ülkemizi kaosa sürüklemeye yönelik darbe girişimini şiddetle kınıyoruz.

Bşk.Açıkgöz Darbeye Hayır Demokrasiye Evet

ABDULLAH YİĞİT 

 

Şanlıurfa Veteriner Hekimleri  Odası Başkanı  Abdullah Açıkgöz ve yönetim kurulu üyeleri  Darbeye Hayır Demokrasiye evet diyerek  basın açıklaması yaptılar.

Şanlıurfa Veteriner Hekimleri  Odası Başkanı  Abdullah Açıkgöz yaptığı Basın Açıklamasında : Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmaya, ülkemizi kaosa sürüklemeye yönelik darbe girişimini şiddetle kınıyoruz. 

Gözü dönmüş bu caniler, bir çok masum insanı ve güvenlik mensubunu katletmişlerdir. 
Bu girişime karşı, halkımız topyekün direniş göstererek, girişimin başarılı olmasını önlemiştir. Ve demokrasiye bağlılığını ve kararlılığını tüm dünyaya göstermiştir. 
Katledilen masum insanlara ve şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Darbeye Hayır Demokrasiye evet diyerek. Bunu yapanları en ağır şekilde lanetliyoruz.