GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-07-2016 02:03   Güncelleme : 25-07-2016 02:03

Bşk. Pınarbaşı Gazimize Her Ay 1000 Tl Ödenecek

15 Temmuz 2016 tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Darbe girişimine karşı meydanlara çıkın emrini yerine getiren necip milletimizden bir fert olan Birecikli Hemşerimiz Cuma Zor sokakta cuntacı askerler tarafından açılan ateş sonucu yaralanmış, iç organlarından bazılarını kaybetmişti.

Bşk. Pınarbaşı Gazimize Her Ay 1000 Tl Ödenecek

ABDULLAH YİĞİT –ŞANLIURFA 


15 Temmuz 2016 tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Darbe girişimine karşı meydanlara çıkın emrini yerine getiren necip milletimizden bir fert olan Birecikli Hemşerimiz Cuma Zor
sokakta cuntacı askerler tarafından açılan ateş sonucu yaralanmış, iç organlarından bazılarını kaybetmişti.
Birecik Belediye Başkanı M.Faruk  Pınarbaşı bu duruma duyarsız kalmayıp Gazimizi Gaziantep Hava alanından özel araçla aldırıp, kendisini çiçeklerle karşıladı. Daha sonra Gazimizi evinde ziyaret ederek, Kendisine her ay 1000 TL yardım yapılacağını sağlığına kavuştuktan sonra iş vereceğini açıkladı.


Birecik Belediye Başkanı M.Faruk  Pınarbaşı : 15 Temmuz 2016 tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Darbe girişimine karşı meydanlara çıkın emrini yerine getiren necip milletimizden bir fert olan Birecikli Hemşerimiz Cuma Zor İstanbul İlinde Darbecilere karşı kendini siper etmiş bu ülke için canını feda etmek için sokağa cıkmış  ve sokakta cuntacı askerler tarafından açılan ateş sonucu yaralanmış, iç organlarından bazılarını kaybetmişti. Bizde birecik belediyesi olarak  Gazimizi Gaziantep Hava alanından özel araçla aldırıp, kendisini çiçeklerle karşıladık.


 Daha sonra Gazimizi evinde ziyaret ederek, Kendisine her ay 1000 TL yardım yapacağız sağlığına kavuştuktan sonra iş vereceğiz Birecik Beledimizde.
15 Temmuz 2016 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın  Recep Tayyip Erdoğan’ın Darbe girişimine karşı meydanlara çıkın demesinden dolayı  halen Bireick halkı ile beraber alandayız  .ben ve Akparti birecik teşkilatımız ve diğer  siyasi partiler ,stk temsilcileri ,halkımız ile beraber alandayız Cumhurbaşkanımız Sayın  Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı sürene kadar alanlarda nöbette olacağız dedi.