GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-09-2016 13:32   Güncelleme : 10-09-2016 13:42

Şander Gnl Bşk Çiçek`ten Kurban Bayramı Mesajı

Ankara Şanlıurfalılar Derneği Genel Başkanı Mehmet Çiçek Milletimizin ve Tüm İslam Aleminin Mübarek Kurban Bayramını kutladı.

Şander Gnl Bşk Çiçek`ten Kurban  Bayramı Mesajı

ABDULLAH YİĞİT 


Ankara Şanlıurfalılar Derneği Genel Başkanı Mehmet Çiçek Milletimizin ve Tüm İslam Aleminin Mübarek Kurban Bayramını kutladı. 
Çiçek , yayımladığı kutlama mesajında,İçinde pek çok güzellikleri barındıran bayramlarda neşe ve sevinçlerin evlerden evlere şehirlerden şehirlere yayıldığına vurgu yapan Çiçek , milletçe birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde bir bayram geçirmeyi temenni etti. 
Şander Genel Başkanı Mehmet Çiçek  bayramların birlik beraberliğin simgesi olduğunu vurgulayarak, mesajında şunları kaydetti:
‘’Bayramlar gönüllerimizi en güzel dilek ve duygularla birleştirme, kardeşliğimizi pekiştirme, ihtiyacı olanların yardımına koşma, çocukları sevindirme zamanlarıdır. İnşallah bayramın mutluluğunu hep birlikte yaşarız, herkes gönlünce bir bayram geçirir. Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşerilerimin ve milletimizin mübarek Kurban  Bayramını en içten duygularımla kutlarım. Bayramın tüm insanlığa huzur getirmesini, çatışmaların ve acı olayların yaşandığı İslam ülkelerinde de dayanışma, barış ve selamet ortamının yeniden tesis edilmesine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan dilerim.’’