GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-09-2016 13:39   Güncelleme : 10-09-2016 15:43

Askon Ankara Şube Bşk.Eyyüpoğlu Kurban Bayramı Mesajı

Askon Ankara Şube Başkanı Abdurrahman Eyyüpoğlu,Milletimizin ve Tüm İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramını kutlayarak, ‘’Allah her evi bayram sevinciyle doldursun’’ dedi. Eyyüpoğlu, yayımladığı mesajında, bayramların milli manevi değerlerimizin coşkuyla yaşandığı, neşemizin ve mutluluklarımızın katlandığı, toplumsal dayanışma ve paylaşmanın güzel örneklerinin sergilendiği en önemli günler olduğunu belirtti.

Askon Ankara Şube Bşk.Eyyüpoğlu Kurban Bayramı Mesajı

ABDULLAH YİĞİT       

                                     
Askon Ankara Şube Başkanı Abdurrahman Eyyüpoğlu,Milletimizin  ve Tüm İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramını kutlayarak, ‘’Allah her evi bayram sevinciyle doldursun’’ dedi. 
Eyyüpoğlu, yayımladığı mesajında,  bayramların milli manevi değerlerimizin coşkuyla yaşandığı, neşemizin ve mutluluklarımızın katlandığı, toplumsal dayanışma ve paylaşmanın güzel örneklerinin sergilendiği en önemli günler olduğunu belirtti. 
İslam coğrafyasında bir taraftan bayrama girecek olmanın sevinci içerisindeyken, diğer taraftan yaşanan çatışmalarve acılar nedeniyle hüzünlü olduklarını ifade eden Eyyüpoğlu , İslam ülkelerinde yaşayan her bir gönül kardeşimizin huzur içerisinde bir bayram geçirmesini diledi. 
Bu özel günlerde ihtiyaç sahiplerine el uzatarak ve kimsesizlerin yanında yer alarak, bayram coşkusunu onların da yaşamasını sağlamamız gerektiğinin altını çizen Askon Ankara Şube Başkanı Abdurrahman Eyyüpoğlu açıklamasında şunları kaydetti:
‘’Vatanımızı bölmeye çalışan hain terör olayları ve evlatlarımızı şehit vermemizden dolayı içimiz buruk bir şekilde mübarek Kurban Bayramını idrak ediyoruz. İnşallah bu terör olayları son bulacak ve toplum olarak daha güzel günler yaşayacağız. Bayramları; insanların birbirine yakınlaşması, üzüntülerin yerini mutlulukların alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için fırsat olarak değerlendirelim. Bayramlar vesilesiyle bizi biz yapan değerlerimize sımsıkı sarılalım ve yaşatalım. Sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde geçireceğimiz bir bayram olması dileklerimle, Tüm halkımızın ,Ülkemizin ,İslam Aleminin  Kurban Bayramını tebrik ederim.’’