DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Nabi MORÇİÇEK
Nabi MORÇİÇEK
Giriş Tarihi : 23-02-2021 12:56

Ah be ANADOLU şimdi heryerin ağlayan ANA dolu

 

13 can, 13 yaren, 13 yâr, 13 baba, 13 can yoldaşı asıl acıtan 13 ANA öldü, okurken göze yazarken kalem'e kolay!

Canla başla mücadele ediyor güzel ülkemin yiğitleri, onları nasıl tarif edebilirizki, canlarını koyuyorlar ortaya, sevdalılarını bırakıyorlar hergün arkalarında, bizler neler yapıyoruz peki?  O denli alıştıkki şehit haberlerine okuyoruz geçiyoruz  hatta okumuyoruz belkide!

Daha 13 can vereli günler oldu, henüz yasını tutarken dahada cüretkar oldu vatan hainleri, sözde hak savunuculuğu adı altında hâlâ terörist başına özgürlük isteyen cahil cesaretinde topluluklar var güzel ülkemde, elbette çok daha şiddetli karşılığını aldılar...

Peki yetermi? 13 şehit derken artı kaç kişi öldü şehitlerimizin ardından. Gara bölgesini onların şehadetleriyle öğrendik ne acı bir öğrenme oldu bizlere, her vatan evladının üzerine düşenin dahada fazlasını yapması gerekiyor, damarlarımızdaki asil kanın son damlasına kadar bu vatana kirli ayakların basmasına vede kirli zihinlerin bizi bölmesine aslaa izin vermeyecez.

Eğer bugün ANADOLU'mun her köşesinde ağlıyorsa ANALAR bu hepimizin göz yaşı olmalı. Analar ağlamasın, çocuklar yetim kalmasın, sevdalılar karalar bağlamasın çünkü o sevdalı yâr'lar önce VATAN diyen yiğitlerle birlikte onlarda ölüyor, çünkü o ANALAR VATAN sağolsun diyor çünkü o ANALARDA ölüyor oğullarıyla.

Nede güzel söylemiş istiklal şairimiz Büyük Üstad M.Akif Ersoy;

EY BU TOPRAKLAR İÇİN TOPRAĞA DÜŞMÜŞ ASKER,

GÖKTEN ECDAD İNEREK ÖPSE O PAK ALNI DEĞER,

SANA DAR GELMEYECEK MAKBERİ KİMLER KAZSIN?

"GÖMELİM GEL SENİ TARİHE" DESEM SIĞMAZSIN

 

Saygılarımla

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Şanlıurfa'da En tatlı müze
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA